Den otců: ideální dárek pro tátu

Tátové si užijí svůj den v neděli 19. června. Už víte, čím potěšíte toho svého? Máte doma tátu kuchaře, kutila, milovníka kávy, sportovce nebo fousáče? Připravili jsme pro vás několik zajímavých tipů, ze kterých si určitě vyberete.

 

 

Táta sportovec 

Chodí si váš táta rád zaběhat, miluje jízdu na kole, zahraje si fotbal nebo prostě rád tráví život aktivně na výletech? Sportujete společně? Pro táty sportovce máme dva skvělé tipy. Prvním jsou Sportovní lahve na vodu značky Kambukka. Jsou vyrobeny z bezpečného moderního tritanu, plastového materiálu, na kterém se nedrží nežádoucí pachy ani skvrny a neobsahuje zdraví škodlivý BPA. Pro sportovce ideální. Dokonale těsnící víčko 3 v 1 s integrovaným plastovým poutkem je zárukou maximálního pohodlí při používání. Díky patentované technologii Snapclean® bude zároveň víčko vždy perfektně čisté. Podívejte se na nabídku lahví na pití ke sportu, určitě si vyberete.

 

Skvělým dárkem pro sportovního tátu a naším druhým tipem jsou sportovní batohy. Na našem e-shopu můžete najít perfektní kousky od značek Victorinox nebo Kipling. Odolné proti větru či dešti, pevné ale lehké. Bez problémů tak do nich váš táta sbalí sportovní oblečení, nebo výbavu na túru. Sportovní batohy si můžete prohlédnout zde.  

 

Táta kuchař

Tráví váš táta většinu času v kuchyni? Dokáže připravit ten nejlepší guláš a jiné dobroty? Přemýšlíte, čím byste ho mohli potěšit? Rádi poradíme, v kuchyni jsme totiž opravdu doma :). Naším tipem je kvalitní nůž. Skvělý nadčasový dárek vydrží desítky let. Pokud si vyberete jakýkoliv kousek od německé nožířské ikony Wüsthof, nevyberete špatně. Naším tipem jsou pak kované kuchyňské nože. Ideální ke krájení veškerého masa i zeleniny. Doporučujeme velikost čepele 20 cm. 

 

Pokud pokukujete po jiném vybavení do kuchyně, můžeme doporučit jednu z perfektních pánví italské značky Risoli, na kterých rozhodně nic nepřipálíte. Z hrnců vyberte praktickou sadu z kvalitní nerezové oceli s nepřilnavým povrchem. 

Táta mistr grilu

Málo kde se cítí tátové dobře jako nad rozpáleným grilem. Naložit si maso, nakrájet zeleninu a odpočinout si přípravou jídla pro své nejbližší. Pokud je to případ i vašeho táty, určitě navštivte naši kategorii Grilování. Hledáte-li drobný dárek, určitě si vyberete mezi zástěrami, grilovacími kleštěmi nebo teploměry na maso. Plánujete-li však tátovi vyrazit dech, doporučujeme vybrat jedno z přenosných ohnišť - ideální na zahradu i do pergoly, bezpečné rozdělávání ohně a žádný nepořádek kolem. Samozřejmě vás čeká i velká nabídka perfektních grilů na plyn nebo na dřevěné uhlí

 

Táta fousáč

Možná netráví tátové v koupelně tolik času jako mámy :), ale rozhodně také chtějí vypadat dobře. Nejčastěji se pak muži starají o své fousy. Dopřejte tátovi jednu z kvalitních břitev od německé značky Böker. Na výběr máte z pestré cenové škály. Prvotřídní nerezová ocel (do nejlevnějších modelů se vkládají žiletky), designové a přitom skvěle tvarované rukojeti, které jsou ošetřeny takovým způsobem, aby při holení neklouzaly a pevně se držely. Vybírat můžete i z bohatého příslušenství - pouzdro na břitvy, misky či štětky na holení, ... prostě ideální dárky pro start každého mužského dne. I tátové mohou mít v koupelně své rituály a oblíbené chvilky :).

Táta milovník kávy

Se šálkem kávy se svět alespoň na chvíli zastaví. A i tátové si rádi užijí odpočinek a několik minut klidu. A stačí k tomu jen pár zrnek dobré kávy, mlýnek nebo French Press, Džezva či Moka konvice. Prozkoumejte naši kategorii věnující se příslušenství ke kávě. Naším tipem jsou pak výrobky italské firmy Bialetti, konkrétně tradiční hliníkový kávovar v ikonickém designu na přípravu překapávané espresso kávy. Elegantní, ale přitom robustní a funkční konstrukce. 

 

Táta kutil i rybář

Každý chlap by měl mít svůj nůž. A nejen jeden. Známé pravidlo platí stále. Rádi vám proto jako ideální dárek doporučíme kapesní zavírací nože od švýcarské firmy Victorinox. Vybírat můžete z velké nabídky velikostí, barev i funkcí. Zde pro vás budeme mít dva tipy. Prvním je kapesní nůž SKIPPER Navy Camouflouge. Ideální nejen pro klasické použití na zahradě, ale skvělý nástroj například pro rybáře. Čepele, otvíráky, šroubováky, bodec nebo například pinzeta či párátko. Navíc krásné designové maskování. 

 

 

Naším druhým tipem je pak parádní dárek pro všechny kutily. Jde o kleště SwissToolKvalitní a praktický nástroj založený na hodnotách původního švýcarského armádního nože. Uživatelsky velice přívětivý pomocník je navržený pro extrémní funkčnost a zvládnutí jakéhokoliv úkolu. Táta ho využije v garáži, dílně, na cestách, v autě, prostě kdekoliv. Jednoduše řečeno - je to sada nástrojů zabalená do lehké kapesní formy. Ukrývá v sobě třeba i 26 funkcí v kompaktním designu velikosti dlaně.

 

Netrefili jsme se vám do noty? Tak víte co? Ať si táta vybere sám ;). Využijte jeden z našich dárkových voucherů v nejrůznějších hodnotách - najdete je zde. Jinak ale věříme, že jsme vám dárek ke Dni otců pomohli vyřešit a přejeme vám, ať si společné dny nejen s tátou užijete ještě mnoho let.