Vybavte se na kempování

Kempování a dobrodružství.
Síla okamžiku.
Základem je správné vybavení.

Ať už jezdíte kempovat se stanem nebo s karavanem, na cesty do přírody, na chatu daleko od ruchu měst, nebo jen tak s batohem cestou necestou, je potřeba nepodcenit přípravu.

Přenosné grily a vařiče

Do přírody s příchutí dobrodružství a kapkou romantiky.

Malé plynové grily jsou kombinací hned několika skvělých vlastností. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost, jednoduchost použití, množství grilovacích ploch, snadné složení a ukládání, a to vše za velmi příznivou cenu. Ať už vyrazíte do přírody, na ryby, kempovat nebo si uděláte grilovací party na balkóně, tyto grily vás rozhodně nezklamou. Další možností jsou klasické vařiče se dvěma samostatnými hořáky. Některé jsou vybaveny i grilovacími desky, takže na nich uvaříte i ugrilujete cokoli. Snazší už to být nemůže!

Koupit přenosný gril nebo vařič

#produkty#/kategorie/prenosne-grily-a-varice/

Švýcarské kapesní nože

Ikonický design s mnohaletou tradicí.

Absolutní světová špička mezi kapesními noži, to je Victorinox. Zakladatel Karl Elsener před více než 100 lety nevytvořil jen ikonický nůž, ale i jedinečný životní postoj, který v sobě každý nůž nese. Kapesní nože Victorinox jsou tak pro každého, kdo rád objevuje, kdo se rád setkává s novými věcmi, kdo má touhu a odvahu jít za svými sny. Spousta praktických funkcí, spousta barev, stylů i velikostí, stačí si vybrat. Každý nůž byl vytvořen tak, aby se stal součástí vašich cest, ať už se vydáte kamkoli, a bylo možné se na něj za všech okolností spolehnout.

Koupit švýcarský kapesní nůž

#produkty#/kategorie/victorinox/

Chladicí boxy a tašky

Orosená plechovka vychlazeného piva.
Maso a další dobroty pěkně u ledu, než přijde jejich chvíle.

Kvalitní chladicí boxy s elektrickým napájením jsou špičkou na poli chlazení. Budou vás aktivně doprovázet na cestách autem, doma i na dovolené. Ať už si vyjedete do přírody, kempovat nebo do apartmánu u moře, vždy budete mít po ruce vychlazené pití a zásoby potravin uložené pěkně v chladu. Pomocí kabelu box jednoduše zapojíte do zásuvky zapalovače v autě nebo do klasické zásuvky na 230 V. Další možností jsou pasivní boxy s chladicími vložkami a termotašky. O jídlo i pití bude každopádně skvěle postaráno.

Koupit chladicí boxy a tašky

#produkty#/kategorie/chladici-boxy-a-tasky/

Skládací svačinové nože

Dokonalý řez. Snadné použití.

Nakrájet chleba nebo jiné pečivo, nakrájet zeleninu nebo ovoce, pěkně si namazat krajíc chleba máslem nebo paštikou. S tím vším vám pomůže jeden svačinový nůž, který navíc jednoduše složíte a bezpečně uložíte do kapsy nebo do batohu. S kulatou špičkou, s vlnkovaným nebo rovným ostřím a s rukojetí v různých barvách.

Koupit svačinové nože

#produkty#/vyhledavani/?string=%22skladaci+svacinovy%22

Láhve na vodu a termohrnky

Dodržovat pitný režim vás bude bavit.
Svou oblíbenou horkou kávu si vychutnáte i uprostřed lesa.

Stylové lahve na vodu i termohrnky z nerezové oceli v různých barvách a designech si prostě zamilujete. Zásadní předností jsou jedinečná víčka, která 100% těsní, snadno se čistí a jsou kombinovatelné se všemi typy lahví.

Koupit láhve a termohrnky Kambukka

#produkty#/kategorie/lahve-na-vodu:kambukka/

Křupavé brambory s česnekovým dipem

Perfektní příloha k masu nebo samostatná chuťovka?

Někdy není nutné nad jídlem moc přemýšlet, ale i obyčejné pečené brambory mohou být vrcholným gurmánským zážitkem. Lahodné nové brambory upečené do křupava se s krémovým česnekovým dipem úžasně doplňují. Záleží jen na vás, zda si je vychutnáte jen tak, nebo je budete servírovat ke šťavnatému masu.

Celý recept

Grilovaná vepřová kotleta

5 kroků na cestě do gurmánského nebe

Jen 5 jednoduchých kroků stačí k tomu, abyste dosáhli blaženého propojení chuti a fenomenální šťavnatosti vepřové kotlety. Vše stojí na marinádě.

Celý recept