Porsche Design v kůži: úchvatné zpracování i materiály

Šikovní designéři v Porsche Design dali hlavy dohromady a zkušené ruce v Bric’s se pustily do výroby. Výsledkem je luxusní kolekce kombinující funkční design a jemné řemeslné zpracování. Modelová řada obsahuje výběr pevných i měkkých zavazadel, batohů a drobného koženého zboží. K tomu, abyste doma měli Porsche, nepotřebujete velkou garáž. :)

 

Není kufr jako kufr aneb Roadster Hard Case

Kufry jsou vyrobeny z lehkého polykarbonátu, který je pružný a zároveň odolný. Zahrnují v sobě kombinaci odolnosti i funkčních vychytávek, jako je připojení USB. Barevně je kolekce samozřejmě inspirovaná odstíny automobilů Porsche a co si budeme vykládat - moc krásnějších aut nenajdete.

Horní a boční rukojeti jsou vyrobeny z pravé kůže a obsahují tichá kuličková ložiska. Široká přední kapsa poskytuje dostatek prostoru pro notebook a nápoje. Kufr je k dispozici ve dvou velikostech a nabízí špičkový zážitek z nutného balení na cesty: jeho proporce a objem umožňují maximální organizaci.

 

Dokonalost ve světě batohů: Roadster Collection

Kolekce Roadster Leather je určena pro náročné zákazníky a obsahuje tašky a batohy různých tvarů a velikostí. Je bohatá na všestranné detaily. Měkká a plnohodnotná kůže v kombinaci s čistým a moderním designem splní i ta nejvyšší očekávání.

 

Prostorné přihrádky, snadno přístupné kapsy v přední části, polstrované kapsy na notebook, USB připojení a skryté kapsy pro nejcennější drobnosti. Navíc jsme batohy vyzkoušeli i v praxi a díky perfektní jemné kůži dokonale padnou na záda a nosí se maximálně pohodlně. Business organizéry obsahují ploché kapsy, poutka na pera, háčky na klíče a kapsy na zip: pro snadný přístup ke každodenním nezbytnostem.

Kolekce Leather je k dispozici v černé barvě a můžete vybírat ze dvou variant s označením Leather nebo Nylon. Veškeré kování je pečlivě navrženo a bronzová povrchová úprava výrobek zvýrazňuje. Každý kus se vyznačuje jedinečným estetickým vzhledem, který podtrhuje nejjemnější telecí kůže.

 

Drobná dokonalost Classic Collection and Business Collection

Peněženky najdete ve více velikostech s širokou škálou možností vnitřního uspořádání. Jsou vybaveny všemi typy kapes a přihrádek na karty, aby vyhovovaly individuálním potřebám. Ať už jde o hotovost nebo kreditní karty, vše lze bezpečně uložit do vyhrazených prostor a je snadno dostupné.

Peněženky mají RFID ochranu - zabezpečují veškeré údaje před neoprávněným přístupem. Některé peněženky mají na vnitřní straně síťovanou kapsu, což je funkce, která šetří čas při ukládání jakýchkoli cestovních průkazů. Vnitřní podšívka s ikonami Porsche Design a logem společné značky dodává výrobku další hodnotu. A vypadají skvěle.

Kolekci Porsche Design si můžete koupit u nás na e-shopu, k prohlédnutí je na naší prodejně Ignaz Rösler v centru Prahy. A rozhodně se přijďte podívat, stojí to za to.