Dolce Vita. Le Murrine. Barevné novinky z Itálie.

Dolce Vita.
Le Murrine.
Novinky z Itálie.

Luxus, elegance, inovativní design a spousta barev. Udržitelný bioplast je divokou kartou kolekce Dolce Vita, unikátní tříbarevná technologie dělá jedinečnou kolekci Le Murrine.

Novinky Guzzini

Dolce Vita

V duchu italského životního stylu.

Je možné spojit udržitelnost a luxusní styl?

Styl, inovace a ekologická udržitelnost se setkávají v jedinečné kolekci Dolce Vita, která je oslavou přirozené elegance proslulého italského životního stylu. Proto nechybí ani hravé, zářivé barvy, ladné křivky a nadčasový design.

Koupit produkty kolekce Dolce Vita

#produkty#/kategorie/stolovani-a-servirovani/?pv38=4200

Dolce Vita

Vyrobeno z bioplastu, který záměrně a s noblesou evokuje sklo.

Skutečná udržitelnost celé kolekce stojí na inovativním bioplastu. Jedná se o obnovitelný, nefosilní organický materiál, na jehož výrobu byl použit rostlinný odpad. Běžné plasty jsou vyráběny z ropy, což je vlastně také rostlinný odpad, ale jeho proměna v černé zlato trvala milióny let. Není nutné plýtvat bohatstvím naší planety, jde to i jinak.

Koupit produkty kolekce Dolce Vita

Le Murrine

Pocta benátskému sklářskému umění.

Co vznikne spojením tradičního tvaru a moderní technologie?

Každý kousek této kolekce je stylovým mistrovským dílem vytvořeným talentovanými designéry. Nádherné evokace původního materiálu a vznešené barevné kombinace vnesou do každého interiéru kousek Benátek. Design kolekce nestojí na tvaru, podstatou je samotná hmota a její zpracování. Díky transparentnímu akrylovému materiálu, tolik podobnému sklu, bylo možné vytvořit efektní průsvity, které jsou zásadním prvkem celé kolekce. Umožňují vidět obsah, ale také promítnou na váš stůl hravý příběh světel a barevných odrazů.

Koupit produkty kolekce Le Murrine

#produkty#/stolovani-a-servirovani/?pv38=4217

Le Murrine

Unikátní technologie 3 Color Tech.

Při výrobě této kolekce byla použita exkluzivní tříbarevná technologie Guzzini 3 Color Tech. každý kus tak obsahuje 3 vrstvy akrylového materiálu různé barvy, což umožňuje vytvářet jedinečný design se zdánlivými otvory. Misky dírkované nejsou, jde o optický klam díky transparentnímu materiálu.

Koupit produkty kolekce Murrine