Blesk před bouří – Limitovaná edice Alox Thunder Gray 2022

Síla nezkrotné bouře se odráží v limitované edici Alox pro rok 2022. Pojďte se seznámit se třemi kapesními noži v úchvatném šedém provedení Thunder Gray - znázorňujícím ocelově šedou oblohu. Novinka se skládá z modelů Classic SD, Pioneer X a Hunter Pro a je perfektním dárkem pro všechny, včetně fanoušků značky a sběratelů, kteří hledají něco speciálního.

 

Každý kapesní nůž má na zadní straně vytištěný rok a dorazí k vám spolu s certifikátem v elegantní dárkové krabičce. Žebrovaný povrch dělá z limitované edice švýcarských armádních nožů Alox speciálního, funkčního a nezaměnitelného společníka. Šupiny na střenkách jsou vyraženy z hliníku a následně upraveny procesem eloxování. Vznikne tak ochranná vrstva, která dá noži jedinečnou barvu a zároveň dodatečnou ochranu proti vodnímu kameni, poškození i korozi.

 

 

Šikovný Classic SD Alox

Tento typ nože je oblíbený především jako přívěšek na klíče. Je elegantní i praktický. Z celé řady je tím nejmenším. I když má jen 58 milimetrů, je pevný a odolný. Má pět šikovných funkcí. Najdete zde čepel, pilníček na nehty se šroubovákem, nůžky a kroužek na klíče.   

Spolehlivý Pioneer X Alox 

Pioneer X Alox je zlatým středem z celé kolekce. Měří 93 milimetrů. Obsahuje velkou čepel, výstružník, bodec, otvírák na konzervy (s malým šroubovákem), otvírák na láhve (se šroubovákem a odstraňovačem izolace drátu), kroužek na klíče a nůžky. I přes bohatou výbavu je štíhlý a skvěle se drží.

Nekompromisní Hunter Pro Alox

Minimalistická výbava, ergonomická rukojeť, nekompromisní vzhled i síla. Přesně tak působí Hunter Pro Alox. Jde o elegantní a praktický kapesní nůž pro každodenní použití pro moderního muže (samozřejmě i ženu). Má velkou čepel s výjimečným zakončením, otvor na šňůrku, přívěsek paracord a klip pro uchycení nože za pásek.

Limitovaná edice Alox Thunder Gray 2022 vypadá skvěle, je praktická a udělá radost nejen pravidelným sběratelům, ale každému, kdo hledá perfektní kapesní nůž. Díky pestré nabídce velikostí i výbavy si vybere každý. Nože si již u nás můžete exkluzivně rezervovat v předprodeji – k dostání bude opět jen omezený počet kusů. Jejich dodání do ČR očekáváme od února do dubna (v závislosti na pandemické situaci).