Back to Office - udělejte si den v práci příjemnější

Stylové a praktické termohrnky na kafe i čaj, batohy na notebooky, svačinové boxy. Ať už se po létě vracíte do kanceláře nebo využíváte home office, můžete si pracovní čas zpříjemnit. Připravili jsme pro vás zajímavé produkty, se kterými vám bude práce utíkat rychleji. 

Cesta do kanceláře plná elegance

Začněme u něžného pohlaví. Milé dámy, naším tipem je Victoria Signature od Victorinox. Nová kolekce představuje spojení intuitivního úložného prostoru a dokonalého designu. Je navržena pro ženy, které potřebují tašku ke každému oblečení a bez komplikací ji využijí v práci i ve volném čase. Zavazadla pro každodenní využívání vyžadují odolný a spolehlivý materiál. Proto má kolekce Victoria Signature na dotek měkký materiál z prémiového nylonu, z pravé kůže polstrovaná držadla, lesklé niklové kování i podšívky ošetřené technologií zabraňující růstu mikroorganismů i vznikání nežádoucích pachů. Dokonalý organizační systém plný přihrádek a kapsiček netřeba ani zmiňovat.

 

 

Pro pány je naším tipem tentokráte peněženka a to konkrétně Miniwallet Cubic Black Titanium. Jejím základem je pevné hliníkové pouzdro, které chrání vaše karty před ohnutím a proti digitálnímu zneužití. Patentovaný mechanismus umožňuje vysunout karty jedním jednoduchým pohybem a umožní tak rychlý přístup k vašim kartám bez otevírání peněženky.

Pitný režim a nezapomínat na jídlo

Pod heslem „dodržovat pitný režim“ nemyslí odborníci vypít deset káv v práci za dopoledne. Nezapomínejte na vodu. Každopádně pro všechny případy pro vás máme obojí - lahve na vodu a termohrnky značky Kambukka. Vybírat můžete z nejrůznějších velikostí a samozřejmě barevných kombinací. O pořádnou svačinu nebo oběd se pak postarají termonádoby. Naším tipem je Bora (400 - 600 ml). Zvládne zdravou svačinku i oběd, její obsah vydrží horký až 6 hodin. Navíc můžete využít i šikovné vychytávky a pořídit si dalšího šikulu v podobě praktické vložky do termonádoby Bora, ve které můžete jídlo přímo ohřát v mikrovlnné troubě.

 

Zatočte s chaosem na pracovním stole

I když známé rčení tvrdí, že inteligentní člověk zvládne i chaos, mít alespoň nějaký pořádek na pracovním stole není úplně k zahození. Navíc si představte, že byste si mohli všechny ty povalující se věci dát do šikovného pouzdra s nastavitelnými přepážkami. Naším tipem je proto přenosný stolní organizér z pravé kůže, který má v sobě navíc zabudované bezdrátové nabíjení.   

 

 

Pokud jsme se ani jedním tipem netrefili do vašeho vkusu nebo potřeb, podívejte se na ostatní produkty v kategorii Back to Office. Klíčenky, batohy, deštníky a mnoho dalšího vám udělá den v práci po měsících volna příjemnější.