Grilování bez kompromisů

Grilování bez kompromisů.
Špičkové technologie.
Dokonalá hra chutí a vůní.

Pro všechny, kteří se při grilování nespokojí s ničím jiným, než s tím nejlepším.

Kompletní nabídka od grilů po příslušenství

Plynové grily značky Napoleon

S ikonicky tvarovaným roštem.

Poznávacím znamením plynových grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl ikonického tvaru ale nespočívá jen v estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Nejdůležitější ale je, že tento tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že díky tvaru rošt lépe zvládá velké změny teplot s ohledem na tepelnou roztažnost a smršťování kovu.

Koupit plynový gril Napoleon

#produkty#/kategorie/plynove-grily:napoleon/

Grily na dřevěné uhlí

Klasika se sofistikovaným přístupem.

Technologické vychytávky mají své místo i v klasickém grilování na dřevěném uhlí. Špičkový gril Cart Charcoal Kettle PRO 22 je toho jasným důkazem. Stěžejní je správné proudění vzduchu, na tom stojí celý úspěch. Gril se může pochlubit vylepšeným systémem PRO Air Control a velkým tepelným difuzérem. Litinové rošty s porcelánovou povrchovou úpravou, která odolává korozi, zajišťují rovnoměrný přenos tepla a skvělé propečení připravovaných jídel. Rošt se tak chová obdobně jako litinová pánev. Předehřátí sice chvíli trvá, ale vyplatí se počkat. Vzniká tak naprosto nepřekonatelné osmahnutí jedinečné chuti. Teplo se v litině udržuje a snadno se přenáší. Díky tomu zůstává rošt déle horký. A samozřejmě nechybí ikonický tvar vlny.

Koupit gril na dřevěné uhlí

#produkty#/vyhledavani/?string="Kettle+PRO+22"

Grilovací náčiní a příslušenství

Otočný rožeň. Obracečky a špikovací jehly. Čištění grilu.

Kvalitní grilovací náčiní je nutná samozřejmost, ale takový otočný rožeň, to už je vysoká hra. Ovšem otevřou se vám nekonečné obzory možností a každé grilování se změní v gurmánskou symfonii. Nedílnou součástí grilování je ale i čištění grilu a jeho údržba. Nezapomeňte, že čistý gril je spokojený gril, a tím pádem i dobře fungující gril. Ochrana v podobě skvěle padnoucího obalu je poslední tečka za celým příběhem s grilem v hlavní roli.

Koupit příslušenství ke grilům

#produkty#/kategorie/prislusenstvi-napoleon/

Steakové nože

Dokonalý řez. Sousto za soustem.

Perfektně ugrilovaný steak je potřeba také perfektně nakrájet, a k tomu je potřeba správný nástroj. Steakový nůž s dokonalým ostřím, skvěle vyvážený a s tvarovanou rukojetí, která pohodlně padne do ruky. Ať už dáváte přednost vlnkovanému ostří nebo raději používáte ostří rovné, kvalita je na prvním místě. Německá značka Wüsthof ze Solingenu a jejich kované i nekované steakové nože všechny zmíněné podmínky splňují. Navíc budou hned vedle grilu skvostnou perlou každého grilování. Švýcarská značka Victorinox je synonymem kvality, proto jsou jejich steakové nože sázkou na jistotu.

Koupit steakové nože

#produkty#/kategorie/steakove-noze/

Grilovací porcelán

Z mrazáku rovnou do trouby!

Je možné grilovat v porcelánové míse?

Díky unikátním vlastnostem porcelánu francouzské značky Pillivuyt to možné skutečně je. Díky inovativnímu porcelánu má každý kus tolik možností použití, že předčí všechna vaše očekávání. Probuďte v sobě kulinářskou kreativitu. Tento inovativní porcelán skvěle zvládá rychlé změny teplot, proto lze tyto produkty používat na přímém plameni, takže i na roštu grilu. Fantazii se meze nekladou. Čistý elegantní design stylově doplní prostřený stůl, a vy tak můžete z grilu rovnou servírovat.

Koupit grilovací porcelán Pillivuyt

#produkty#/kategorie/grilovaci-naradi:pillivuyt/

Dokonalé domácí hamburgery

Jak správně namlít maso?

Představte si šťavnaté burgery, právě ugrilované, naservírované v opečené bulce se všemi dobrotami, co máte rádi. Sbíhají se vám sliny? Co si vyzkoušet připravu burgerů doma, ale kompletně, včetně mletého masa? Jak správně tušíte, právě mletí masa je alfa omega celého gurmánského zážitku.

Celý recept

Grilovaná vepřová kotleta

5 kroků na cestě do gurmánského nebe

Jen 5 jednoduchých kroků stačí k tomu, abyste dosáhli blaženého propojení chuti a fenomenální šťavnatosti vepřové kotlety. Vše stojí na marinádě.

Celý recept