Dárek pro tátu

18. června slavíme
Mezinárodní den otců.
Udělejte jim radost skvělými dárky.

Táta. Je s ním legrace, je na něj spolehnutí. Má svaly a umí nejlepší steaky. A jaký je ten váš? Potěšte ho něčím speciálním, něčím jenom pro něj. Připravili jsme pro vás pestrou nabídku od kapesních nožů přes břitvy až po parádní plynové grily.

Kompletní nabídka dárků pro tatínky

Táta jako grilovací guru

Na plynovém hořáku i na skutečném ohni.

Technologická špička v grilování v podobě plynových grilů značky Napoleon, přenosné a kompaktní grily Cadac nebo bytelné ohniště ze surové oceli Cookking. Jen vy víte, co právě váš táta ocení a co je pro něj jako stvořené. My jsme vám připravili pestrou nabídku, ze které si stačí jen vybrat.

Koupit dárek pro milovníka grilování

#produkty#/kategorie/grilovaci-guru/

Nože pro tátu dobrodruha i elegána

Ikonický kapesní švýcarák nebo kovaný nůž ze Solingenu?

Klasický kapesní nůž značky Victorinox se spoustou praktických funkcí je jasným dárkem pro tátu s dobrodružným nebo kutilským duchem. V nabídce najdete i nože ve stylovém provedení pro muže s vytříbeným vkusem. Pokud ale táta rád vaří, pak je jasnou volbou kovaný kuchyňský nůž německé značky Wüsthof, samostatně i v sadě.

Koupit nůž pro tátu

#produkty#/kategorie/noze-kapesni-i-kovane/

Dárky do 1000 Kč

Elegantní klíčenka, moka konvička nebo trendy láhev na vodu?

Nemusíte utratit majlant, abyste tátovi udělali radost. Stylové, a přitom velmi netradičně řešené klíčenky Orbitkey pro perfektní organizaci svazku klíčů. Designové, dokonale těsnící láhve i termolahve značky Kambukka na cesty do práce, na výlety nebo posilovny. Potrpí si táta na skvělou chuť čerstvé kávy? Sáhněte po ikonické mokakonvičce.

Koupit příslušenství ke grilům

#produkty#/kategorie/darky-do-1000-kc/

Dárky do 5000 Kč

Zlatá střední cesta se spoustou vychytávek.

Takovým typickým chlapským dárkem jsou peněženky. Stylová značka Porsche Design v luxusním provedení nebo perfektně promyšlené peněženky Secrid s ochranným pouzdrem na platební karty. Miluje váš táta všemožné elektronické vychytávky? Pak z této bude nadšený! Přenosný stolní organizér se zabudovaným bezdrátovým nabíjením je takovou designovou stavebnicí se spoustou praktických možností. Dále v nabídce nechybí potřeby na holení, kožené manikúry nebo třeba plynová lucerna pro tátu romantika.

Koupit dárek do 5000 Kč

#produkty#/kategorie/darky-do-5000-kc/

Dárky nad 5000 Kč

Skutečně prémiový výběr v duchu luxusu

Špičkové automatické kávovary ikonických italských značek Lelit a Gaggia. Multifunkční kleště Swiss Tool představují dokonalé spojení funkčnosti, švýcarské kvality a elegance s nádechem dobrodružství. Prostě výjimečný nástroj pro výjimečného tátu. Designová břitva Böker je stejně dokonalá jako funkční a táta vousáč ji rozhodně ocení. V našem výběru nechybí ani propracované batohy Victorinox s funkčními detaily a luxusní kožené batohy Porsche Design v precizním provedením naplnění i těch nejnáročnějších očekávání.

Koupit dárek nad 5000 Kč

#produkty#/kategorie/darky-nad-5000-kc/