Back to school

Zpátky do školy.
První školní den.
Hravě a barevně.

Úplně první den ve škole je hluboký zážitek pro celou rodinu, možná i nějaká slza ukápne, nebude chybět kapka nadšení, kapka strachu, ale v každém případě je naprostý středobod všeho krásná školní taška. Ideálně sladěná s penálem. Ani rutinní návrat do školy, o stupeň výš, se neobejde bez poctivé přípravy. Pojďte vybírat!

Školní tašky a batohy

Klasické i netradičně řešené. Dokonce i na kolečkách!

Světová značka Kipling ztělesňuje bezstarostnost a hravost plnou barev a výrazných vzorů, to vše postavené na kvalitním nylonu, funkčním uspořádání a precizních detailech. A samozřejmě nechybí ikonická opička, kterou si děti školou povinné zamilují. Studenti vyšších ročníků ocení elegantní kousky od značky Victorinox nebo Bric´s.

Koupit školní tašku

#produkty#/kategorie/skolni-tasky-a-batohy-back-to-school/

Penály

Spousta pastelek, tužek, per a spousta prostoru, kam to vše uložit.

Praktické zapínání na zip po obvodu pouzdra, poutka na jednotlivé barvy i pera, hlavní prostor pro celou řadu nezbytností, včetně nůžek a náhradních náplní. Vše, co každý školák potřebuje.

Koupit penál

#produkty#/kategorie/penaly/

Lahve na pití

Skvěle těsnicí.
Barevný design. Z nezávadných materiálů.

Belgická značka Kambukka navrhuje moderní nápojová řešení pro všechny neposedné školáky a dbá tak na jejich pitný režim. Vše se snadno čistí a udržuje díky patentovaným víčkům a technologii Snapclean®, v barevném provedení. V nabídce čekají i lahve dalších značek, v různých barvách a z různých materiálů.

Koupit lahev na pití

#produkty#/kategorie/lahve-na-vodu-2/

Krabičky na svačinu

Dokonalé zavírání. Různé velikosti.
Termonádoby, které udrží svačinu ve správné teplotě.

Školní docházka vyžaduje spoustu energie, proto je pořádná svačina, nutričně vyvážená, zcela nepostradatelná. Vyberte kvalitní krabičku, do které všechny dobroty bezpečně uložíte.

Koupit krabičku na svačinu

#produkty#/kategorie/krabicky-na-svacinu-back-to-school-2/

Ozdob si batoh

Přívěšek v podobě roztomilé opičky je hlavním poznávacím znamením značky Kipling. Odkazuje na legendární Knihu džunglí. V každém případě na školním batohu skvěle vynikne.

Koupit opičku

#produkty#/kategorie/ozdob-si-batoh-back-to-school/