Dárky pro milovníky kávy a čaje

Šálek voňavé kávy.
Hrníček horkého čaje.
Udělejte radost milovníkům těchto dobrot.

Potěšte své blízké, kteří milují lahodné horké nápoje, ať už jsou z týmu káva nebo z týmu kvalitní čaj. Patentované italské moka konvičky na přípravu espressa. Stylové skleněné konvice s jemným nerezovým sítkem na sypaný čaj. Nebo porcelánové hrníčky i termohrnky na cesty.

Moka konvičky

Patentovaná italská tradice.

Tradiční hliníkový kávovar v ikonickém designu na přípravu překapávané espresso kávy. Klasický osmiboký tvar s ladnou linií vás zaujme na první pohled. Elegantní, ale přitom robustní funkční konstrukce je zárukou vysoké kvality s tradicí od roku 1933, kdy Alfonso Bialetti tento typ kávovaru navrhl. Sám sebe vtipně vtiskl na každou moka konvičku Bialetti jako součást loga. Také v provedení vhodném na indukci, ale také cestovní moka konvička na elektřinu.

Koupit

#produkty#/kategorie/vanocni-tipy-moka-konvicky/

Kávovary

Kavárna přímo u vás doma.

Technologickou špičku na poli automatických kávovarů pro domácí použití představují precizní kávovary od italských značek Gaggia a Lelit. Na začátku všeho stála touha po dokonalém espressu jedinečné chuti a vůně. Inovativní a nejmodernější kávovary inspirované módou, designem a kulturou, stejně jako italskou vášní pro "La Dolce Vita". Vestavěný mlýnek na kávu, parní tryska, integrovaná nádobka na mléko, to vše umožňuje přípravu všech myslitelných druhů káv.

Koupit

#produkty#/kategorie/vanocni-tipy-kavovary/

Termohrnky a příslušenství

Káva nebo čaj cestou necestou.

Stylové termohrnky z nerezové oceli v nápaditých barevných provedeních poskytne doušek horké kávy nebo čaje, ať jste kdekoli. Termoizolační vlastnosti těchto lahví umožňují nabídnout i ledovou kávu nebo čaj. Každý, kdo je stále v pohybu a někde na cestách, rád pod stromečkem rozbalí takovou termoláhev. Různé barvy, různé velikosti, různý typy uzávěrů. Horký čaj si z barevných lahví užijí i děti.

Koupit

#produkty#/kategorie/termohrnky-a-prislusenstvi/

Konvičky na čaj

Kvalitnímu čaji sluší stylové servírování i příprava.

Kouzlo čaje spočívá v dokonalém vyluhování všech aktivních i aromatických látek. Různé čaje vyžadují různé teploty. Skleněné konvice s nerezovými filtry dovolují dokonce celý proces sledovat. Nerezové konvice mají styl a jsou odolné. Porcelánová konvice pro sváteční stolování a designová litinová konvička pro skutečný čajový rituál.

Koupit

#produkty#/kategorie/konvicky-na-caj/

Hrníčky a šálky

Váš oblíbený nápoj, už se to nese!

Klasické porcelánové hrníčky s podšálky s reliéfními vzory ínspirovanými malebnostmi Toskánska nadchnout každého, kdo ctí tradiční hodnoty. Jednoduchý a nadčasový design skleněných hrníčků pro nadšence vyhledávající moderní trendy. V nabídce najdete i zajímavé barevné varianty a dekory, kterým nechybí vtip a nadsázka, protože i to, zejména kávě, sluší.

Koupit

#produkty#/kategorie/hrnicky-a-salky/