Sada 24 kusů příborů Stille PINTINOX

Kód: 2400S091
3 449 Kč
Skladem (>5 ks)

Kolekce příborů Stille se řadí mezi velmi oblíbené díky svému lineárnímu a minimalistickému designu, který se snadno kombinuje s různými prvky stolování. Oválný profil rukojeti se pohodlně drží, proto je používání příborů snadné a příjemné.  Kolekce lze kombinovat s jakýmkoli kulatým nebo hranatým nádobím, s okrajem nebo bez něj, kreativita zde není nijak omezena. Vše je díky vyváženým rozměrů ideální i pro použití v restauracích a gastronomii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • sada luxusních příborů pro 6 osob
 • sada příborů obsahuje:
  • 6 ks lžic
  • 6 ks vidliček
  • 6 ks nožů
  • 6 ks lžiček
 • vyrobeno z kvalitní nerezové oceli 18/10 o tloušťce 4 mm
 • lze mýt v myčce na nádobí
 • dodáváno v dárkovém balení

Použití a údržba

Příbory lze mýt v myčce nádobí. Vše umyjte ihned po použití. Nože v myčce oddělte od ostatních příborů. Myjte vhodnými mycími prostředky, vyhněte se chlóru a bělicím prostředkům. Po umytí důkladně osušte. Pečlivě odstraňte zbytky soli, citronu, octa, omáček na bázi rajčat a nepoužívejte abrazivní utěrky nebo kovové drátěnky.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍBORY
Materiál: Nerezová ocel 18/10
Tloušťka materiálu: 4,0 mm
Provedení nože: Kované
Délka nože: 22,5 cm
Délka lžíce: 21 cm
Délka vidličky: 21 cm
Délka lžičky: 14,7 cm
Povrch: Leštěný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 90 let je italská společnost Pintinox lídrem ve výrobě nerezových příborů a nádobí pro profesionální i domácí kuchyně po celém světě. Název společnosti je spojením jména jejího zakladatele Giacomo Pinti a slova "inox", což v italštině znamená nerez. Společnost sídlí v Sarezzu (Brescia) ve Valtrompii, což je oblast spjatá se zpracováním kovů již od dob starého Říma. Zde se navrhují a vyrábí produkty z nerezové oceli, trojkovu a polymerů pro stolování a kuchyň s využitím odborných znalostí a know-how, které se předávalo z generace na generaci. Neustálý vývoj je postaven na vytrvalém hledání stále účinnějších materiálů, pečlivém testování nových technologií a - především - studiu tvarů, které musí splňovat jak estetické, tak funkční potřeby, protože vše zmíněné hraje zásadní roli pro výsledný produkt.