Video: otevřeli jsme novou prodejnu. Pojďte se podívat

Modernější vybavení, větší prostor, usměvavý personál a především skvělé designové a praktické vybavení pro vaření či stolování, vše potřebné do domácnosti, na zahradu, pro outdoor nadšence nebo na rodinné výlety. Otevřeli jsme pro vás novou prodejnu v srdci Prahy. Dostanete se do ní z Jungmannova náměstí i z ulice 28. října.

 

 

Do kuchyně i na zahradu

Máte rádi současný design, praktičnost a prvotřídní materiály? Přijďte si vybrat ze značek jako Guzzini, Risoli, Silampos, Continenta nebo například Cole&Mason. Mísy, dózy, pánve, hrnce, mlýnky na sůl či pepř, příslušenství ke kávě a mnoho dalšího. Milovníci posezení na terase i zahradě ocení značky jako Cadac nebo Cosi nabízející grily či hodně žádané plynové lucerny. V neposlední řadě potěšíme i zájemce o perfektní ostří. Kuchařské nože, nože santoku, nože na zeleninu, filetování, na chleba, kované profesionální nože i malí pomocníci. Světové nožířské ikony Wüsthof i Victorinox totiž najdete pod jednou (naší) střechou.

 

 

Na výlety

Udělat si horký čaj nebo kávu, nalít si ji do termolahve Kambukka či Guzzini, nezapomenout zavírací kapesní nůž od značky Victorinox nebo Böker, to všechno zabalit do perfektního batohu. U nás se vybavíte bez problémů. V našem sortimentu nechybí ani cestovní zavazadla, batohy do města i na výlety. Perfektní zpracování od značek Kipling či Bric´s vás bude bavit.

 

  

 

Přivítá vás úsměv

Otevřeno pro vás máme po celý týden. Od pondělí do soboty od 10:00 do 20:00, v neděli od 11:00 do 18:00. Naši prodejnu najdete na Praze 1 a dostanete se do ní jak z Jungmannova náměstí (5), tak i z ulice 28. října (10). Čeká na vás příjemný personál, který vám rád poradí a vše vysvětlí. Pomůžeme s výběrem vhodného dárku. Přijďte se podívat, rádi vás uvidíme.