Svěží léto – Kdo chladí, ten pije!

Vyrazit k vodě, na piknik do parku, na ryby, nebo na dovolenou – a mít s sebou vychlazené pivo, domácí limonádu, čerstvé ovoce i další jídlo. Známe všichni, jak dokáže být vedro nepříjemné a mít sebou neustále něco na osvěžení je k nezaplacení. Jak ale na to? Nic složitého. Stačí chladící boxy nebo tašky.

Giostyle, to je široká škála výrobků určených k chlazení a uchování potravin a nápojů zejména při cestování, rekreaci a pobytu mimo domov. Produkty dlouholetého tradičního italského výrobce se vyznačují velmi kvalitním zpracováním, vysokou funkčností a moderním designem.


Náš tip: Ať už trávíte čas doma na zahradě nebo milujete pikniky v přírodě, výlety, rybaření, čas u vody, důležité je jen jedno - užít si pořádně letošní léto. Připravili jsme pro vás několik tipů, díky kterým si vychutnáte volný čas na maximum. Chladící boxy i tašky pro vychlazené nápoje i čerstvé jídlo, šikovné doplňky pro venkovní stolování nebo posezení na dece. Prožijte svěží léto.

Chladící boxy

Ideální především do auta. Pokud vlastníte loď (jako každý druhý Čech J ), ani tady se chladící box neztratí. Pro udržení nízké teploty můžete využít gelových chladících vložek, nebo si můžete vybrat variantu s elektrickou přípojkou. Využijete ji například v autě nebo v chatce. Dobré izolační vlastnosti, těsnící víka i nejrůznější velikosti.

Na záda a do přírody

Většina z nás má chlazení nápojů na cestách spojené pouze s chladícími boxy. Šikovnou variantou jsou však chladící tašky a batohy. Ty jsou vybaveny velkým praktickým otevíráním například ve tvaru písmene U (jako je tomu u modelu Dolce Vita 14,5l), vnějšími elastickými pásky pro přenášení lahví nebo plážového ručníku. Vnitřní materiály jsou vhodné pro styk s potravinami a především jsou snadno vyčistitelné vlhkým hadříkem. Tašky jsou ideální k vodě nebo ke sportování.

 

Náš tip: pokud si pořídíte chladící box nebo chladící tašku, najděte ji místo ve stínu a nejlépe ještě přikryjte ručníkem. Díky nepřímému kontaktu se sluncem vám jídlo a pití zůstane déle studené. Nemáte-li po ruce termonádobí, můžete využít alobal – od klasického sáčku udrží chladnou teplotu potravin déle.