Pusťte do své kuchyně nové barvy: škrabky, nože, ...

Nové poutavé barvy, nové sady, stále však dokonale praktické, ostré a šikovné. To jsou řady Swiss Classic a Swiss Modern od firmy Victorinox. Rozzáří vaši kuchyň, zaujmou poutavými barvami, ale zejména oceníte jejich praktičnost, ergonomii a nekompromisní ostrost i různé tvary i druhy ostří. Vybírat můžete zde - jde o kolekce Swiss Classic a Swiss Modern.

 

Šikovné sady

Škrabky, loupací nože, krájecí nože, příbory. Perfektní kuchyňské pomocníky můžete vybírat jednotlivě, nebo můžete sáhnout po připravených sadách. Vše v několika barevných variantách. Co se týče nožů, věřte, že ze všech je do ruky budete brát nejčastěji. Jsou příjemně lehké, mají ergonomický tvar, neprokluzují a dobře se drží. 

 

Ve výběru sad je nůž na rajčata s vlnkovanou čepelí o délce 11 cm, kterým ukrojíte jakoukoliv zeleninu a také pečivo. Díky zaoblené špičce je skvělý také pro mazání másla nebo pomazánek. I proto patří vůbec mezi nejoblíbenější nožíky do kuchyně. Dále v sadách můžete najít špičatý nůž na zeleninu o délce 8 cm a perfektně ostré škrabky. Navíc vše můžete bez obav mýt v myčce na nádobí.  

 

 

Piknik zavírací varianta

Skládací svačinový nůž Swiss Classic je šikovná věcička. Victorinox je po světě známý svými kapesními noži a něco ze svých zkušeností se rozhodli využít i v oblasti kuchyňských nožů. Vytvořili proto zavírací svačinový nůž. Délka čepele je 11 cm, vybírat můžete z několika barev a dvou druhů čepelí. Klasické rovné ostří nebo vlnkované ostří, které oceníte zejména pro krájení potravin s tužším povrchem a měkkým středem - rajčata, pečivo atd. Podívejte se a vyberte si.