Pro nejlepšího tátu! – Tipy na dárek na Den otců

V náručí nás nosili co nejdéle, učili nás jezdit na kole, plavat, kopat do míče nebo plést pomlázky. I když byli přísní, čas strávený pouze s nimi byl vždy spíše zábavou. Spát jsme chodili později, skákat ze skříně rovnou do postele bylo v pořádku a většina jizviček pochází právě z dob, kdy hlídali jen oni. I přesto by za nás dali život. Tátové – zvláštní lidský druh. :) A za chvíli mají svátek. Mezinárodní den otců připadá na neděli 20. června. Udělejte svému tátovi radost a pořiďte mu originální dárek. Máme pro vás několik parádních tipů.  

Pro volný čas i chvíle v koupelně

I muži mají rituály v koupelně. Pravda, není jich mnoho, ale o to jsou důležitější. Přemýšlíte, co pro tátu? Co takhle stylové břitvy a další příslušenství pro holení. Potěší každého elegána. Nebo máte doma sportovce? Vyberte mu jednu ze speciálních lahví s patentovanými uzávěry. V nabídce máme velké množství velikostí i barevných provedení. Pokud táta tráví většinu času u počítače, určitě jej potěšíte designovými termohrnky pro kávu nebo čaj.

    

Nejen pro kutily

Ideální dárek je takový, který potěší a zároveň ho chlap nedá z ruky. Je váš táta kutil, který neustále něco opravuje, miluje práci na zahradě nebo rád jezdí na výlety? Pod stan, na houby nebo kamkoliv do přírody? V tom případě je ideálním dárkem kapesní nůž. Vybírat můžete z několika velikostí, limitovaných edic či nestárnoucích klasik. Už je pak jen na vás, jakou zvolíte výbavu. Pilku, otvírák na víno, nůžky, pinzetu a další. Výběr máme velký.

  • Náš tip: Naším speciálním tipem jsou Kleště SwissTool od Victorinoxu. Jednoduchá sada nástrojů zabalená do lehké kapesní formy, vybrat můžete verzi s ráčnou i bez. Kleště dodáváme v dárkovém balení s perfektním koženým pouzdrem. 

 

Když táta miluje jídlo i dobrou kávu

Muži jsou dobří kuchaři, to se obecně ví. Pokud je navíc příprava něčeho dobrého jejich vášní, rozhodně nesáhnete s našimi tipy vedle. Podívejte se na naše dárková balení mlýnků na sůl, pepř a další koření. Nastavitelná hrubost mletí, perfektní materiály. Nebo kupte tátovi nový kovaný kuchařský nůž. Velikost čepele doporučujeme ideálních 20 cm – jde o hlavní nůž, který by neměl v kuchyni chybět. Ideální na zeleninu, maso, tvrdé sýry,… A nakonec samozřejmě grilování. Nic nedělá chlap přes léto raději, než že u grilu připravuje dobroty pro svoje nejbližší. Co takhle grilovací zástěru a další příslušenství pro grilování?

    

 Ať už u nás v naší nákupní galerii vyberete pro svého tátu cokoliv, věříme, že bude mít radost. Odměnou vám pak bude stejné objetí, jako když jste byli malí. :)

 

Foto: použité fotografie jsou ilustrační