Novinka: Nožík pro děti plný barev

Přemýšlíte nad perfektním dárkem pro své děti? Co takhle první nožík. Světová značka nožů ze Švýcarska přichází s novinkou nazvanou My First Victorinox. Jde o zábavnou sadu pro děti, díky které se naučí nožík používat. Vzpomenete si vy, kdy jste dostali od dědy či rodičů první rybičku?


Tři motivy a dárek

Vybírat můžete ze třech motivů. A to chytrého delfína, drzého papouška a odvážného králíka. Praktické balení neobsahuje však jen nůž, ale také závěsu na krk a omalovánek. Ty mimochodem ukazují, jak bezpečně pracovat s nožem. Děti se tak mohou naučit používat šroubovák, otvírák plechovek nebo malou pilku na dřevo. Nožík obsahuje ještě pinzetu, párátko a kroužek na klíče.

SAK_0-2373-E2_B1SAK_0-2373-E3_B1SAK_0-2373-E1_B1 (1)

Bezpečný, ale s dohledem

Victorinox samozřejmě dbá na bezpečnost. Můžete si tak všimnout, že použitý nůž nemá ostrou špičku, ale končí zakulacením. Musíme však upozornit, že opravdu nejde o hračku. Výrobek obsahuje ostrou čepel a pilku. Doporučujeme proto při práci s nožem vždy asistenci dospělé osoby).

SAK_9-5211_S1SAK_4-1894_S2

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení