Kolekce Crosslight sází na udržitelnost, kufry Airox v nových barvách

Funkčnost a udržitelnost na prvním místě, dokonalé zpracování a velké množství drobných vychytávek, které dohromady tvoří cestovní zavazadla té nejvyšší kvality. Taková je nová kolekce Crosslight od firmy Victorinox. Zároveň si také ukážeme nové barvy kufrů u kolekce Airox. Pojďme si novinky prohlédnout podrobněji.  

 

Crosslight z recyklovaných PET lahví

Při vytváření nové kolekce mysleli ve Victorinoxu na naši planetu. Na výrobu každého kusu byly použity i recyklované PET lahve. Kolekce je lehká, snadno se s ní manipuluje a je plná nesčetných funkcí, které poskytují všestrannost a praktičnost. Díky rovnováze mezi hmotností a funkčností může zapadnout do každého životního stylu. Ať už trávíte pracovní čas na služebních cestách nebo jen milujete cestování, Crosslight si zamilujete. Funkčnost totiž za zpracováním rozhodně nezaostává.

Super lehké a bytelné

Kufry z nové kolekce mají společnou lehkou rámovou konstrukci s patentovaným systémem VST (Victorinox Stabilizing Technology), který snižuje nežádoucí pohyby až o 50 %. Nechybí samozřejmě antimikrobiální podšívka s technologií Silvadur™, která zabraňuje růstu mikroorganismů a vzniku nežádoucích pachů, a současně chrání vlákna před nečistotami a opotřebením. Kufry mají boční i spodní madlo, výsuvnou jmenovku na zadní straně kufru, vnitřní stahovací popruhy, síťované kapsy, rozkládací organizér Pack Light pro důmyslné přídavné ukládání věcí. Nehlučný pohyb a dokonalou manévrovatelnost zajistí dvojitá kolečka Hinomoto s 60mm pneumatikami Lisof® otočná o 360 °. Nechybí TSA zámek nebo možnost rozšíření kapacity kufru v přední části pomocí zipu. Konkrétní vybavení každého výrobku najdete v příslušném popisku.

 

 

Náš tip: Boarding Bag aneb šup kufr na záda

Naším tipem z výborné kolekce Crosslight je Boarding Bag. Rozšiřitelný batoh s vnitřním motýlovým uspořádáním jako u klasického kufru vás bude spolehlivě doprovázet na pracovních cestách. Dá se pohodlně nosit v ruce jako malý kufr, díky ramenním popruhům ho však lehce změníte v batoh. Má přední otevíratelnou přihrádku, úložné prostory rozdělené na samostatné oddíly a přihrádku pro notebook o velikosti až 15,6 palců. Pokud se rozhodnete pro variantu kufru, ramenní popruhy jednoduše přitáhnete k zadní stěně díky jednoduchému systému s magnetickou přezkou.

 

 

 

Elegantně černá

Crosslight je vyroben v elegantně černém zpracování. Vybírat můžete z nejrůznějších velikostí kufrů, svým zpracováním vás osloví cestovní tašky i batohy (včetně našeho tipu výše). Novinku si můžete objednat na našem e-shopu, nebo si produkty můžete prohlédnout v naší prodejně Ignaz Rösler v centru Prahy (naskladněno bychom měli mít od pátku 20. ledna).

 

 

 

Kolekce Airox v nových barvách

Bohatá červená reprezentující švýcarské kapesní nože, elegantní stříbrná inspirovaná švýcarskými horami a černá s dokonalým odrazem světla. To jsou nové letošní barvy oblíbených kufrů Airox od značky Victorinox. Kolekce dokonale doplňuje ostatní řady zavazadel Victorinox a nabízí nejlehčí kabinové zavazadlo o hmotnosti 2,3 kg. Nejlehčí, ale zároveň odolná skořepina ze 100% čistého polykarbonátu dodává zavazadlu dostatečnou pevnost.

Podívejte se na novinky, koupit je můžete opět na naše e-shopu nebo v naší prodejně.

Přejeme šťastnou cestu