Když se damašková ocel snoubí s karbonem: novinka roku 2021

Kombinace ocelářského umění, ruční práce a nejpevnějších materiálů, to je limitovaná novinka pro rok 2021 od značky Victorinox. Exkluzivní damascénská ocel doplněná střenkami z takzvaného kovaného uhlíku - karbonu. Vše ručně sestaveno i luxusně zabaleno. SWISS CHAMP DAMAST LIMITED EDITION 2021.

 

6000 kusů pro celý svět

Estetika spojená s nejmodernějšími technologiemi vytváří a symbolizuje sílu, zručnost a vysokou kvalitu řemeslného zpracování. Damascénská ocel použita pro čepel nože je vyrobena specifickým způsobem a vytváří kresbu zvanou “Bjorkmans Twist”, budoucí dominantu nejedné sbírky nožů. Každý nůž je ručně sestavený a jde velmi limitovanou edici - na celém světě bude k dispozici jen 6000 kousků.

Bohatá výbava

Vybavení kapesního nože je na vysoké úrovní. Celkem zde najdete 29 funkcí - velká a malá čepel, vývrtka, otvírák na konzervy s malým šroubovákem, odstraňovač izolace, výstružník, průbojník, kroužek na klíče, nůžky, víceúčelový háček, pilku na dřevo, odstraňovač šupin a háčků, měřítko v centimetrech i palcích, pilníček na nehty i kov, čistič nehtů, pilku na kov, malý šroubovák, dláto, kleště se střihačem drátů, nástroj na lemování drátu, křížový šroubovák, minišroubovák a zvětšovací sklíčko. 

Luxusní balení

Perfektní zabalení v dárkové sadě není u Victorinoxu nic ojedinělého a to stejné platí i pro SWISS CHAMP DAMAST LIMITED EDITION 2021. luxusní krabička s průhledným horním víkem.