Řekni to kabelkou

Řekni to kabelkou...
To každá žena ocení.
Štědrý večer jaksepatří.

Žádná zbytečná slova, jasné vyznání, jasný důkaz. Krásná kabelka, s láskou pečlivě vybraná, nenechá žádnou ženu na pochybách. Světové značky, různé velikosti, elegance, klasika, hravost, kvalitní zpracování i materiály. Výběr té pravé už je na vás.

Italská elegance

Nadčasovost umocněná tradicí.

Už téměř 70 let přináší italská značka Bric´s radost napříč všemi kontinenty. S řemeslnou vzručností vyrábí kabelky, tašky a kufry té nejvyšší kvality. Každý kousek zdobí ikonické, ručně vyráběné prvky z pravé toskánské kůže. Odolný materiál imitující zrnitou kůži. Voděodolný, recyklovaný nylon v různých barvách a vzorech. Cesty do práce i za zábavou dostanou jiný rozměr a lehkost.

Koupit

#produkty#/kategorie/kabelky-italska-elegance/

Klasika i barvy

Se spoustou kapes a zipů.

Kabelky se skvěle zorganizovaným prostorem, kam se vejde úplně vše, co je potřeba. Všudypřítomné zipy se postarají o dostatečnou bezpečnost. Stylová klasika v decentních odstínech i trendy barvy a vzory plné hravosti. Značka Kipling zdobí každou kabelku ikonickým přívěškem s opičkou jako odkaz na Knihu džunglí. Tento roztomilý detail dodává kabelce osobitou jedinečnost.

Koupit

#produkty#/kategorie/kabelky-klasika-i-barvy/

Crossbody kabelky

Popruh křížem a máte volné ruce!

Když jste neustále v pohybu, na cestách, na výletech nebo milujete pocit svobody, ať jste kdekoli, crossbody kabelky a tašky jsou jasnou volbou. Délku popruhu si snadno upravíte dle potřeby.

Koupit

#produkty#/kategorie/crossbody-kabelky-2/

Business kabelky na notebook

Do práce, na schůzku, s grácií!

Každá moderní, zaneprázdněná žena potřebuje stylovou kabelku, kam se snadno a bezpečně vejde notebok i složka na spisy. Stylové a prostorné kabelky, kterým nechybí vkus ani funkčnost. Švýcarská značka Victorinox vytvořila speciální řadu tašek na notebook určenou ženou. Jemné linie a decentní prvky sluší ženskému půvabu.

Koupit

#produkty#/kategorie/business-kabelky/

Ledvinky a organizéry

Prostě pohoda a ležérnost.

Žádná zbytečná zátěž, jen maximální pohodlí a samozřejmě trendy styl. Zapínání pomocí bezpečného zipu, dostatečný prostor a vnitřní kapsičky. Nebo i praktické poutku na ruku. Mohou sloužit samostatně, ale i jako kapsička na drobnosti do velké kabelky nebo batůžku.

Koupit

#produkty#/kategorie/ledvinky-a-organizery/