Gril plynový Rogue SE 525 RSIB Napoleon

Kód: RSE525RSIBPSS-1-CS
PB láhev Rotiserie jako dárek
Značka: Napoleon
44 490 Kč
Skladem (1 ks)

Teplo a plamen se spojují ve slavném grilovacím tanci a z jejich žhavé vášně vznikají jedinečná profesionální jídla vrcholné chuti. Díky jedinečným funkcím a kreativním způsobům jejich použití neexistuje nic, co byste nemohli ugrilovat do úžasného jídla. Elegantní plynový gril Rogue® SE 525 je jako každý gril značky Napoleon je vybaven ikonickým roštem WAVE™ s typickou vlnitou mřížkou v nerezovém provedení. Otisk brandu tak bude zdobit každé připravené jídlo. Díky boční infračervené zóně Sizzle zone™ si dokonale podmaníte svět jedinečných šťavnatých steaků, snadno zde připravíte také omáčku nebo přílohu. Zadní infračervený hořák spolu s elektrickým rožněm, který je součástí výbavy, dává grilování další rozměr. Velkorysé sklopné boční police poskytují dostatek prostoru pro přípravu a servírování a zároveň zajišťují maximální využití prostoru. Přesný teploměr Accu-Probe™ uložený přímo v poklopu grilu zajišťuje neustálou kontrolu nad teplotou uvnitř. Vše je dokonale navrženo tak, abyste si grilování skutečně užili od začátku až do konce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezový rošt Wave grilu Napoleon Phantom Rogue SE

Ikonický rošt WAVE™ s jedinečným designem vlny v nerezovém provedení

Poznávacím znamením všech grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl tohoto ikonického tvaru ale nespočívá jen v zajímavé estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Význam vlnité mřížky je mnohem hlubší a praktičtější. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Výrazné zakřivení navíc zabraňuje propadávání menších potravin a gril tak zůstává čistší. Nejdůležitějším faktem ale je, že vlnitý tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že umožňuje snadno zvládat velké změny teplot a tím i tepelnou roztažnost a smršťování kovu. Grilovací rošt grilu Rogue SE je vyroben z nerezové oceli, proto je velmi odolný trvanlivý a prakticky bezúdržbový. Je dobré myslet na to, že nerezová ocel se rychle zahřívá a stejně rychle i chladne.

Expert v infračerveném grilování díky SIZZLE ZONE™     Sizzle zóna

Zcela zásadní specialitou značky Napoleon® je technologie infračerveného grilování. Kouzlo spočívá v tom, že se povrch masa okamžitým působením vysokého žáru dokonale zatáhne, vznikne lahodná kůrka a šťáva zůstane uvnitř. Servírovat ukázkový steak, perfektně propečený na povrchu a šťavnatý uvnitř, to je přesně to, o co u grilování jde. Speciálně vyvinutý, infračervený keramický hořák s tisíci drobnými otvory se rozpálí až na teplotu 980 °C. Maso tak téměř okamžitě zkaramelizuje a zhnědne, což znamená intenzivní propečení a chuť. Díky vysokému žáru navíc ušetříte čas i energii. Gril Rogue SE 525 se pyšní velkým bočním infračerveným hořákem.

Boční infračervený hořák Sizzle zone u grilu Napoleon Rogue SE
Systém zapalování JET FIRE u grilu Napoleon Phantom

Spolehlivé zapalování JETFIRE™ v jediném okamžiku

Inovativní a bezpečný systém zapalování vystřeluje proud plamene, který zapálí každý plynový hořák zvlášť pro okamžité spuštění. Pokud některý hořák zhasne nebo se nezapálí, konzoly křížového zapalování automaticky zapálí sousední hořáky.

Zabudovaný teploměr ACCU-PROBE™

Přesný teploměr uložený přímo v poklopu grilu umožňuje neustálou kontrolu nad teplotou uvnitř bez častého otevírání, kterým dochází ke zbytečným ztrátám tepla.

Teploměrt Accu-Probe u grilu Napoleon.
Zadni infračervený hořák grilu Napoleon určený pro rožnění

Infračervené rožnění

Zadní infračervený trubkový hořák s nerezovým krytem dosahuje teploty kolem 850 °C. Je určen zejména pro grilování na otočném rožni, který je součástí vybavení grilu. Podle konkrétního pokrmu můžete využít vysoké teploty k rychlému opékání nebo k intenzivnímu pomalému zapékání.

Otočný grilovací rožeň s motorem

Nerezová sada s otočným rožněm s motorem Heavy Duty pro efektivní grilování. Sada obsahuje: motor v černé plastové krabičce, 4hranný rožeň (jehlu), 2 vidlice, protizávaží (pro vyvážení masa a zajištění plynulého chodu). Rožeň zvládne až 5kilovou zátěž.

Otočný grilovací rožeň u grilu Napoleon
Ergonomické ovládací knoflíky grilu Napoleon

Robustní ergonomické ovládání

Vylepšené regulační knoflíky ovládají gril s jistotou a přesností, jako volant ovládá automobil. Jednoduchým otáčením knoflíku jste v okamžiku pánem situace a vše máte ve svých rukou, což umocní celkový zážitek z grilování. S praktickým podsvícením.

Nerezové kryty hořáků

Velkou předností jsou dvojitě skládané a masivní nerezové kryty hořáků, které plní dvě zásadní funkce. Udržují hořáky v čistotě tak, že je chrání před odkapávajícím tukem, a zároveň jsou odpovědné za rovnoměrný rozvod tepla uvnitř grilu.

Nerezové kryty hořáků grilu Napoleon
Uzavíratelná skříňka u grilu Napoleon

Uzavíratelná skříňka

Praktická uzavíratelná skříňka pod grilem, do které se vejde příslušenství a bezpečně se uloží i velká plynová láhev. Ve skříňce najdete i odkapávací výsuvné plato, díky kterému bude snazší údržba a čištění. Kromě elegantního designu poskytují dvířka ochranu před povětrnostními vlivy a zajišťují tak dlouhou životnost.

  • nerezové víko se zabudovaným teploměrem
  • 4 nerezové trubicové hořáky
  • 1 boční infračervený keramický hořák Sizzle zone™
  • 1 zadní nerezový infračervený hořák pro grilování na otočném rožni
  • sada na rožnění s elektrickým motorkem je součástí výbavy
  • 4 kolečka s aretací pro snadnou a bezpečnou manipulaci
  • nápadité, chytře řešené detaily - podsvícené ovládání, otvírák na lahve, háčky na grilovací náčiní na každé boční polici, grilovací komora z odolné hliníkové slitiny
  • připojovací plynová hadice je součástí balení
  • prostor pro umístění 10kg propan-butanové lahve
  • číslo v názvu grilu, v tomto případě 525, udává velikost grilovací plochy v palcích, snadno tak podle něj vyberete i správné příslušenství

15letá záruka Napoleon 15letá záruka Napoleon 15 Years Limited Warranty™

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové grily
Kolekce: Rogue SE
Barva: Nerezová
Typ: Zahradní
Kategorie produktu: Grily
Palivo: Propan butan
Počet hořáků: 4+2
Rozměr roštu: 73 x 45 cm
Sizzle zone: Ano
Teploměr: Ano
Výkon: 26,1 kw
Rozměry (š x v x h): 154 x 123 x 64 cm
Hmotnost: 79 kg
Materiál hořáku: Nerez
Typ zapalování: Systém JET FIRE™
Rošt: WAVE™ nerezový
Odkládací plocha: Ano
Boční hořák: Ano
Záruka: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: