Gril plynový Prestige PRO 500 RSIB Napoleon

Kód: PRO500RSIBPSS-3-CS
PB láhev
Značka: Napoleon
89 990 Kč
Skladem (3 ks)

Špičkový plynový gril dokonalého designu bude hlavním tématem každého grilování na vaší zahradě. Teplo a plamen se spojují ve slavném grilovacím tanci a z jejich žhavé vášně vznikají jedinečná profesionální jídla vrcholné chuti. Díky důmyslným funkcím a kreativním způsobům jejich použití neexistuje nic, co byste nemohli ugrilovat do úžasného jídla. Model Prestige Pro 500 má působivost, eleganci a kvalitu vepsanou už ve svém názvu. Neodmyslitelnou součástí je ikonický rošt WAVE™ s typickou vlnitou mřížkou z kvalitní nerezové oceli, otisk značky Napoleon tak bude zdobit každé připravené jídlo. Tělo grilu z lesklé nerezové oceli zajišťuje odolnost proti povětrnostním vlivům, zatímco chromované detaily dodávají nádech luxusu. Díky bočnímu infračervenému hořáku Sizzle zone™ s teplotou až 1000 °C si dokonale podmaníte svět jedinečných šťavnatých steaků. Osvětlení grilovacího i úložného prostoru, tiché zavírání dvířek a prostorné boční police patří mezi zajímavé funkce, které zvyšují komfort během grilování. Ovládací knoflíky s podsvícením LED Spectrum NIGHT LIGHT™ mají téměř neomezené možnosti barev a postarají se o zábavu po setmění, zároveň jde o bezpečnostní prvek, protože červená barva upozorňuje na zapnutý plyn. Se zahradním plynovým grilem nejvyšší řady Prestige Pro od Napoleon® budete zakrátko grilovat jako profesionál!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezový rošt Wave grilu Napoleon Prestige PRO

Ikonický rošt WAVE™ s jedinečným designem vlny v nerezovém provedení

Poznávacím znamením všech grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl tohoto ikonického tvaru ale nespočívá jen v zajímavé estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Význam vlnité mřížky je mnohem hlubší a praktičtější. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Výrazné zakřivení navíc zabraňuje propadávání menších potravin a gril tak zůstává čistší. Nejdůležitějším faktem ale je, že vlnitý tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že umožňuje snadno zvládat velké změny teplot a tím i tepelnou roztažnost a smršťování kovu. Grilovací rošt grilu Prestige PRO je vyroben z nerezové oceli, proto je velmi odolný trvanlivý a prakticky bezúdržbový. Je dobré myslet na to, že nerezová ocel se rychle zahřívá a stejně rychle i chladne.

Expert v infračerveném grilování díky
SIZZLE ZONE™
  Sizzle zóna

Zcela zásadní specialitou značky Napoleon® je technologie infračerveného grilování. Kouzlo spočívá v tom, že se povrch masa okamžitým působením vysokého žáru dokonale zatáhne, vznikne lahodná kůrka a šťáva zůstane uvnitř. Servírovat ukázkový steak, perfektně propečený na povrchu a šťavnatý uvnitř, to je přesně to, o co u grilování jde. Speciálně vyvinutý, infračervený keramický hořák s tisíci drobnými otvory se rozpálí až na teplotu kolem 980 °C. Maso tak téměř okamžitě zkaramelizuje a zhnědne, což znamená intenzivní propečení a chuť. Díky vysokému žáru navíc ušetříte čas i energii. Gril Prestige Pro 500 je vybaven bočním infračerveným hořákem.

Boční infračervený bořák Sizzle Zone u grilu Napoleon
Systém zapalování JET FIRE u grilu Napoleon Phantom

Spolehlivé zapalování JETFIRE™ v jediném okamžiku

Inovativní a bezpečný systém zapalování vystřeluje proud plamene, který zapálí každý plynový hořák zvlášť pro okamžité spuštění. Pokud některý hořák zhasne nebo se nezapálí, konzoly křížového zapalování automaticky zapálí sousední hořáky.

Zabudovaný teploměr ACCU-PROBE™

Přesný teploměr uložený přímo v poklopu grilu umožňuje neustálou kontrolu nad teplotou uvnitř bez častého otevírání, kterým dochází ke zbytečným ztrátám tepla.

Teploměr u grilu Napoleon Prestige Pro 500
Podsvícené ovládací knoflíky grilu Napoleon Prestige Pro

Barevně podsvícené ovládání NIGHT LIGHT™

Ovládací knoflíky jsou vybaveny efektním podsvícením LED Spectrum Night Light™ s téměř neomezenými možnostmi barev. Můžete vybrat konkrétní barvu spektra i jas, nebo zvolit postupné automatické měnění barev. Jakmile padne tma, je o zábavu postaráno, zároveň jde o bezpečnostní prvek, který červenou barvou podsvícení upozorňuje na zapnutý plyn.

Infračervené rožnění

Zadní infračervený trubkový hořák s nerezovým krytem dosahuje teploty kolem 850 °C. Je určen zejména pro grilování na otočném rožni, který je součástí balení. Podle konkrétního pokrmu můžete využít vysoké teploty k rychlému opékání nebo k intenzivnímu pomalému zapékání.

Zadní infračervený hořák grilu Napoleon Prestige Pro
Nerezové kryty hořáků grilu Napoleon

Nerezové kryty hořáků

Velkou předností jsou dvojitě skládané a masivní nerezové kryty hořáků, které plní dvě zásadní funkce. Udržují hořáky v čistotě tak, že je chrání před odkapávajícím tukem, a zároveň jsou odpovědné za rovnoměrný rozvod tepla uvnitř grilu.

Výklopné víko Roll Top

Rolovací víko zajišťuje nejlepší ohřev a rozvod tepla jako při pečení v troubě. Využívá středovou gravitaci, takže se hladce zvedá a šetří místo.

Výklopné víko Roll Top
Vnitřní osvětlení grilovací plochy grilu Napoleon

Vnitřní osvětlení grilovací plochy

Vnitřní halogenová světla osvětlují grilovací plochu, takže nic nebrání nočnímu grilování.

Chlazení nápojů během grilování

Boční polici snadno změníte na prostor pro chlazení nápojů díky integrovanému zásobníku na led. Prostor můžete využít také k marinování. Najdete zde prkénko na krájení pro přípravu surovin nebo porcování masa.

Integrovaný zásobník na led u grilu Napoleon Prestige PRO
Bezdotykové vnější osvětlení grilu Napoleon \Prestige PRO

Bezdotykové vnější osvětlení

Gril reaguje na vaši přítomnost a svítí na zem světlem s logem Napoleon, které vás přímo zve a láká k přípravě něčeho chutného.

 • nerezové víko se zabudovaným teploměrem
 • 4 nerezové trubicové hořáky
 • 1 boční infračervený keramický hořák Sizzle zone™ o rozměrech 24 x 37 cm a s masivním nerezovým roštem
 • 1 zadní nerezový infračervený hořák pro grilování na otočném rožni
 • zabudované krájecí prkénko
 • boční zásobník na led pro chlazení nápojů
 • odkládací skříňka ve spodní části grilu s antikorozní úpravou
 • 4 kolečka s aretací pro snadnou a bezpečnou manipulaci
 • připojovací plynová hadice je součástí balení
 • prostor pro umístění 10kg propan-butanové lahve
 • číslo v názvu grilu, v tomto případě 500, udává velikost grilovací plochy v palcích, snadno tak podle něj vyberete i správné příslušenství
 • vyrobeno v Kanadě

Limitovaná doživotní záruka pro prvního majitele grilu Napoleon Prestige Pro 500  limitovaná doživotní záruka pro prvního majitele Prezident´s Limited Lifetime Warranty™

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové grily
Kolekce: Prestige Pro
Barva: Nerezová
Typ: Zahradní
Kategorie produktu: Grily
Palivo: Propan butan
Počet hořáků: 4+2
Rozměr roštu: 71 x 45 cm
Sizzle zone: Ano
Teploměr: Ano
Výkon: 25,7 kW
Hmotnost: 115 kg
Rozměry (š x v x h): 169 x 132 x 64 cm
Materiál hořáku: Nerez
Typ zapalování: Systém JET FIRE™
Rošt: WAVE™ nerezový
Odkládací plocha: Ano
Boční hořák: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: