Vánoční stolování

Vánoce a spousta dobrot.
Společný čas s rodinou.
Svátečně prostřený stůl.

Všude samá světýlka, ozdoby, svíčky, adventní věnce, rozmanité vůně a tvary. Žádné období roku není tak vyzdobené, rozzářené a voňavé jako právě čas Vánoc. Talíře a mísy plné dobrot, hrníčky se svařeným vínem a medovinou, tácy s cukrovím. Všichni čekají až se ozve: "Ke stolu! Je prostřeno!" Jste připraveni?

Sklenice a skleničky

Nejen pro slavnostní přípitek.

Nádherné skleničky z křišťálového skla jsou pro sváteční chvíle jako stvořené. Jsou neskutečně odolné a pružné, s dokonalým zvukem. Jasně červené designové poháry z transparentního akrylátu na svátečním stole úžasně vyniknou, zejména při štědrovečerní tabuli. I ti, co mají v oblibě různé míchané drinky a vánoční punče, si jistě vyberou.

Koupit

#produkty#/kategorie/sklenice-a-sklenicky/

Porcelán

Vsaďte na elegantní bílou i barevnou klasiku.

Výhodou bílého porcelánu je skvělá kombinovatelnost se všemi barvami. Ať se rozhodnete pro vánoční ladění do červené, fialové, zelené nebo zlaté, bílý porcelán vždy vynikne. Hrníčky s podšálky na čaj, šálky na kávu, něžné cukřenky a konvice, talíře i podnosy. Někde najdete jedinečný reliéfní vzor zobrazuje listy kapradin, břečťanu, buku a další přírodní prvky malebné toskánské krajiny. Jinde vás zaujme zajímavý paprskovitý efekt. A někde vás rozesměje vtipný příběh značky vepsaný do podšálků.

Koupit

#produkty#/kategorie/porcelan/

Karafy a konvice

Podávejte i obyčejnou vodu neobyčejně!

Karafa na vodu může snadno hrát na prostřeném stole hlavní roli, zvlášť pokud sáhnete po designovém kousku z transparentního akrylátu. Na pohled jej nerozeznáte od skla a v kombinaci se zářivými barvami působí majestátním dojmem s nadčasovou lehkostí. A jako bonus je skutečnost, že je karafa vyrobena z lehkého bioplastový materiálu z obnovitelných zdrojů. Pro kterou barvu se rozhodnete?

Koupit

#produkty#/kategorie/karafy-a-konvice/

Příbory

A tady už jde do tuhého!

Kované i nekované příbory z kvalitní oceli, ve vysokém lesku nebo naopak s matnou povrchovou úpravou, v kovových odstínech i v barvách a v kombinaci s plastem. Vše je možné. V každém případě příbory věstí, že bude i hlavní chod a to je vrcholem celé tabule, proto si na nich dejte záležet. Nebojte se ani speciálného příboru pro podávání salátu v různém provedení.

Koupit

#produkty#/kategorie/vanocni-tipy-pribory/

Podnosy a doplňky

Co takhle sváteční snídaně do postele?

Stylové podnosy, na kterých si pochutnáte na všem, co máte rádi, klidně i v posteli. Kdy jindy si můžete pohodlně, v teple domova relaxovat než o svátcích! Večer si dopřejete skleničku dobrého vína a kvalitní profesionální vývrtka se bude hodit zcela určitě. A spoustu dalších doplňků, které při stolování využijete.

Koupit

#produkty#/kategorie/podnosy-a-doplnky/