Novinka: Seznamte se, Onyx Black

Výjimečná novinka od Victorinoxu. Seznamte se s řadou Onyx Black. Elegantní, odvážná, nadčasová a svůdná a především monochromní krása. Fajnšmekři pamatují, že Victorinox již jednou přišel s tmavou variantou kapesních nožů. Šlo ale pouze o části nože. Onyx Black, jak už jeho anglický název napovídá, patří mezi designové lahůdky a monochromní povrch je použit na všechny ocelové části nože.

ořez

Charismatický černý tón

Nože jsou ošetřeny polyspektrálním procesem, kdy je na nerezové části nože aplikována vrstva oxidu chromitého, který vytváří odolný a vysoce estetický povrch. Tohoto efektu nelze dosáhnout za použití laku či pigmentu. A výsledek: trvanlivý, hladký, lesklý černý tón dodává noži hloubku a atraktivitu. Tato řada nožů je určena všem, kteří hledají výjimečný a elegantní produkt.

Tři varianty

V Onyx Black se můžete těšit na tři varianty ve velikostech 58, 91 a 130 mm. Všechny součásti nože jsou v černé barvě. Povrch je ošetřený tak, aby byl odolný proti poškrábání a vyblednutí. Vybavení nože se liší podle varianty, vyberte si mezi svítilnou, kuličkovým perem, pilkou či otvírákem.

SAK_0-9563-C31P_P1SAK_1-3603-31P_P2

Onyx Black 58 mm

Zde najdete: čepel, nůžky, šroubovák, měřítko v cm a in, kroužek na klíče, LED  osvětlení, kuličkové pero.

Onyx Black 91 mm

Zde najdete: velká čepel, malá čepel, vývrtka, otvírák konzerv, malý šroubovák, otvírák lahví, šroubovák, odstr. Izolace, výstružník, kroužek na klíče, pinzeta, párátko.

Onyx Black 130 mm

Zde najdete: čepel s pojistkou, otvírák konzerv, malý šroubovák, otvírák lahví, šroubovák, odstr. Izolace, výstružník, kroužek na klíče, pinzeta, párátko, pilka na dřevo