Zpátky do lavic – vybavte své děti do školy

Ať už vyrazíte se svým dítětem na první školní den, nebo máte doma ostříleného školáka, vždy platí jedno: aby se děti do školy co nejvíce těšily, v lavicích je to bavilo a domů se vždy vracely spokojené a plné zážitků. Důležitá je proto školní výbava, která vám v tom může pomoci. Perfektně padnoucí školní batoh či taška, penály pro tužky a propisky, šikovné boxy na svačinu i lahve na pití. Podívejte se na naše tipy, se kterými si děti školu užijí mnohem víc.

Pitný režim je základ

Nejen při hodinách tělocviku by měly dodržovat pitný režim. Naučte děti mít vlastní lahev, o kterou se budou starat a zároveň budou mít vždy po ruce vodu nebo například domácí šťávu. Naším tipem jsou kvalitní designové dětské láhve s krytem a brčkem pro snadné pití bez zaklánění hlavy. Neobsahují BPA prvky a jsou vyrobeny z tritanu – materiálu bez pachů a tvorby skvrn. Víko i lahev navíc pohodlně umyjete v myčce.

         

Na svačinu i oběd

Zabalit dětem svačinu je potřeba. Hlad dožene každého a lepší si dát doma připravenou zdravou sváču, než potají nakoupené sladkosti. Vyberte si z mnoha svačinových boxů nejrůznějších tvarů. Pro nejmenší můžete vybírat i z krabiček s dětskými motivy piráta či princezny, starší určitě ocení jednoduché designové zpracování. Společně mají jedno – perfektně těsní a jídlo uchovají čerstvé.

         

Zapomenout nesmíme ani na obědy. Pokud chcete dítěti připravit domácí kuchyni, uchovat teplotu jídla až šest hodin, podívejte se na termonádoby. Opět nechybí dětské hravé motivy i vizuálně čisté barevné zpracování, různé velikosti a perfektní těsnění.

         

Tužky a pastelky mají své místo

Většina z nás si vybaví penál, ve kterém jsme jako malí hledali barevné pastelky, tužky, ořezávátka a nejrůznější psací potřeby. Naším tipem je v této oblasti značka Kipling, která vše vyrábí z neuvěřitelně lehkých, ale pevných materiálů. Vybírat můžete mezi klasickými patrovými penály s přihrádkami (ideální pro menší děti) nebo z tubových penálů oblíbených mezi staršími školáky.

         

Batoh a bezpečí

Základem každého školáka je však taška nebo batoh. Opět jsme vybírali ze značky Kipling, která ve výrobě cestovních zavazadel a školních batohů patří mezi světovou špičku. Velmi lehké, odolné, perfektně sedí na zádech.  Jedním z našich tipů je Kipling Seoul S Statement s bezpečnostními prvky – hezké dětské motivy po celém batohu totiž odráží světlo a díky tomu je i v šeru dítě viditelné pro řidiče aut. Menší děti si zase zamilují „hrošíkový“ model Hippo Baltic Aqua.

         

Ať už si u nás vyberete pro své děti cokoliv, jsme přesvědčení, že nesáhnete vedle a hodiny ve škole s kamarády i nad učebnicemi si co nejvíce užijí.