Třpytivé a luxusní novinky Classic Brilliant

Rafinovaná zvenku, silná uvnitř, a všude kolem plno lesku. Seznamte se s výjimečnou kolekcí Classic Brilliant. Dokonale doplňuje čím dál oblíbenější řadu malých kapesních nožů SD Classic špičkovou elegancí. Novinku můžete koupit u nás na e-shopu nebo v naší prodejně v srdci Prahy.

 

 

Brilliant Damast

Jedinečný model Damast s mimořádnou odolností je vyroben z 333 vrstev superpevného materiálu Damasteel®, uspořádaných do unikátního vzoru Odin Heim se stupněm tvrdosti 60 HRC. Každý z nožů je dodáván ve speciálně navržené dárkové krabičce spolu s certifikátem.

Brilliant Crystal

Stylový model Crystal s oslnivým leskem je vyroben z nejkvalitnějších krystalů, které dodávají každému kusu třpytivý, luxusní vzhled. Se stylovou noblesou jej zdobí přívěšek ve tvaru loga s typickým švýcarským křížem. Je vybaven 5 praktickými funkcemi.

Brilliant Carbon

Typ Carbon s high-tech šarmem je vyroben z lehkých, ale vysoce odolných uhlíkových vláken. Ani zde nechybí perfektní dárkové balení, z funkcí oceníte malý nůž, pilník na nehty se šroubovákem, nůžky a samozřejmě nerezový kroužek na klíče.