Olivová novinka Amici: Ukováno v Německu, inspirováno slunnou Itálií

Očekávaná novinka letošního roku z dílny Wüsthof je tady. Řada Amici vzdává hold skutečným hodnotám, tradicím a rodině. Tvarovaná kovaná čepel je spojena s unikátně probarvenou rukojetí z olivového dřeva, díky které je každý nůž originál. Pojďme si nože představit.

 

Benvenuti Amici!

Spojení s přírodou, láska k dobrému jídlu a upřímná náklonnost ke všem, které pozvete ke stolu. Řada Amici je ukována německou precizností v Solingenu, inspirovaná je italskou pohostinností a tradicemi. Amici snoubí půvab středomořského životního stylu se starosvětským řemeslným uměním a vytváří oduševnělou připomínku toho, jak si vážit vzácných životních okamžiků. Benvenuti Amici!

 

Každý je originál

Amici jsme již vyzkoušeli a perfektně padne do ruky. Kalábrijské olivové dřevo je velmi odolné, čepele jsou ukovány z jednoho kusu nerezové oceli. Řada obsahuje kuchařský nůž, Santoku, nůž na chleba, zeleninu, víceúčelový nebo steakový nůž. Perfektní je pak celý blok s noži potažený hovězí kůží. 

 

Odolné dřevo

Každý nůž Amici je originál díky výrazné struktuře rukojetí z olivového dřeva. Kalábrijský olivovník roste pomalu a jedná se o extrémně odolné dřevo, které přirozeně odpuzuje vodu a je antibakteriální. Dřevo pochází z udržitelných zdrojů především z olivovníků, které kvůli svému pokročilému věku neplodí téměř žádné nebo žádné ovoce.