Classic Colors Collection - Barevný svět Victorinox

Barevná, živá a plná emocí. Přesně taková je nová limitovaná edice Classic Colors Collection od Victorinoxu. Ohnivě opálová, čokoládová hnědá, jemná růžová i decentní černá. Ve výbavě čepel, pilníček, šroubovák, nůžky, pinzeta či párátko - záleží na typu kapesního nože. Nechybí ani stylová barevná kožená pouzdra.  Pojďte se podívat.

Vyberte si svoji oblíbenou barvu

Barvy mají sílu měnit náladu, ovlivnit emoce a odlišit se. Život by měl být pestrý. Žlutá, červená, černá, fialová, bílá, klasická střenka, transparentní nebo aloxová. Classic Colors Collection nabízí barvu pro každého. Stačí si jen vybrat svoji oblíbenou a získáte skvělého malého pomocníka.

    

Výbava

Zvolit si můžete ze dvou variant možností výbavy. Například v Classic SD Colors Cherry Blossom najdete čepel, pilníček na nehty zakončený šroubovákem, nůžky, kroužek na klíče, pinzetu a párátko. Nůž Classic SD Alox Colors Wild Jungle nabízí čepel, pilníček na nehty se šroubovákem, nůžky a kroužek na klíče.

Perfektní pouzdra i balení

Perfektní doplňky i zpracování dělají produkt dokonalým. To stejné platí i pro Classic Colors Collection. Pokud se rozhodnete dát nožík jako dárek, můžete se těšit na hezké dárkové balení. Navíc si můžete k nožíku vybrat i silikonový obal s karabinou nebo kožené pouzdro se závěskou – opět v mnoha barevných variantách. Nová kolekce je jednoduše živá a hravá, přináší pocit zábavy a energie. Vyberte si barvu, která podtrhne váš osobitý vkus.