Přiznej barvu!

Vaše kuchyň.
Váš nůž.
Vaše barvy.

Pět nových odstínů kolekce WÜSTHOF Classic Colour, inspirovaných barvami ze světa gastronomie, je stejně zářivých a originálních jako vy.

Všechny barvy

Coral Peach

Moje chuť. Můj nůž.

Jaké pocity a emoce se ukrývají za touto barvou?

Energický odstín, na který se můžete spolehnout, že přípravu jídla osvěží. Sebevědomý a zábavný. Obecně nože s barevnou čepelí vyvolávají mnohem více emocí než klasické černé. S těmito barvami si v kuchyni užijete mnohem více zábavy.

Koupit nože Coral Peach

#produkty#/vyhledavani/?string=%22coral+peach%22

Velvet Oyster

Moje chuť. Můj nůž.

Jaké emoce můžete očekávat od této barvy?

Uklidňující odstín, který vyvolává příjemné vzpomínky na čtení v útulné místnosti u krbu nebo nalévání nápoje do oblíbené skleničky. Má v sobě něco moderního a výhodou je, že se hodí k mnoha různým stylům interiéru. Snadno se kombinuje, aniž by tato barva vyčnívala. Působí velmi uvolněně, nenásilně.

Koupit nože Velvet Oyster

#produkty#/vyhledavani/?string="velvet+oyster"

Pink Himalayan Salt

Moje chuť. Můj nůž.

Jakou vlnou emocí vás zaplaví tento zdánlivě něžný odstín?

Jemná a zasněná barva, která vám jistě vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když vezmete během přípravy čerstvých potravin nůž do ruky. Je to univerzální, a přitom rafinovaně křiklavý odstín se špetkou hrdé drzosti.

Koupit nože Pink Himalayan Salt

#produkty#/vyhledavani/?string="pink+himalayan+salt"

Purple Yam

Moje chuť. Můj nůž.

Jakou emocí vás může naplnit tato barva?

Barva vašeho veselejšího já, které se nebojí vystoupit z řady. Tento studený odstín, který je mladistvý i retro zároveň, je ideální pro povzbuzení tvůrčích sil v kuchyni. Je to čistý zářivý tón, který vás vždy pozitivně naladí.

Koupit nože Purple Yam

#produkty#/vyhledavani/?string="purple+yam"

Tasty Sumac

Moje chuť. Můj nůž.

Co můžete čekat od tohoto odstínu?

Barva, co má hloubku i dosah jako sklenice plná vína. Je to barva silná, odvážná a oduševnělá zároveň. Má v sobě určitou hřejivost, inspiruje k tvoření a zkoušení nových věcí v kuchyni a dodává k tomu i odvahu. Vyvolává pocit pohody, vzrušení a dobré nálady.

Koupit nože Tasty Sumac

#produkty#/vyhledavani/?string=%22tasty+sumac%22