Podzim v přírodě

Podzim v přírodě.
Základem je správné vybavení.

Ve vzduchu je ještě cítit léto, ale listy na stromech už hrají barvami. Ranní svítání se halí do mlhy a chladný vzduch zahřejí až polední paprsky slunce. Příroda láká a vybízí k dobrodružství. Podzimní toulání přírodou si však žádá poctivou přípravu.

Batohy

Spousta prostoru a přehledných kapes pro vše, co s sebou potřebujete.

Švýcarský smysl pro detail a špičkové technické řešení je na první pohled zřejmé v každém batohu ikonické značky Victorinox. Dokonale promyšlený vnitřní prostor s důrazem na maximální bezpečnost uložených věcí. Nebo se vydejte na výlet s pestrobarevnými batohy a batůžky značky Kipling. Klasický styl s italským šarmem batohů Bric´s dodá toulkám přírodou patřičnou eleganci.

Koupit batoh

#produkty#/kategorie/batohy/

Přenosné grily a vařiče

Do přírody s příchutí dobrodružství a kapkou romantiky.

Malé plynové grily jsou kombinací hned několika skvělých vlastností. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost, jednoduchost použití, množství grilovacích ploch, snadné složení a ukládání, a to vše za velmi příznivou cenu. Ať už vyrazíte do přírody, na ryby, kempovat nebo si uděláte grilovací party na balkóně, tyto grily vás rozhodně nezklamou. Další možností jsou klasické vařiče se dvěma samostatnými hořáky. Některé jsou vybaveny i grilovacími desky, takže na nich uvaříte i ugrilujete cokoli. Snazší už to být nemůže!

Koupit přenosný gril nebo vařič

#produkty#/kategorie/prenosne-grily-a-varice/

Švýcarské kapesní nože

Ikonický design s mnohaletou tradicí.

Absolutní světová špička mezi kapesními noži, to je Victorinox. Zakladatel Karl Elsener před více než 100 lety nevytvořil jen ikonický nůž, ale i jedinečný životní postoj, který v sobě každý nůž nese. Kapesní nože Victorinox jsou tak pro každého, kdo rád objevuje, kdo se rád setkává s novými věcmi, kdo má touhu a odvahu jít za svými sny. Spousta praktických funkcí, spousta barev, stylů i velikostí, stačí si vybrat. Každý nůž byl vytvořen tak, aby se stal součástí vašich cest, ať už se vydáte kamkoli, a bylo možné se na něj za všech okolností spolehnout.

Koupit švýcarský kapesní nůž

#produkty#/kategorie/victorinox/

Skládací svačinové nože a krabičky

Žádný výlet se neobejde bez svačiny.

Nakrájet chleba nebo jiné pečivo, nakrájet zeleninu nebo ovoce, pěkně si namazat krajíc chleba máslem nebo paštikou. S tím vším vám pomůže jeden svačinový nůž, který navíc jednoduše složíte a bezpečně uložíte do kapsy nebo do batohu. S kulatou špičkou, s vlnkovaným nebo rovným ostřím a s rukojetí v různých barvách. Všechny dobroty jednoduše vezmete s sebou v krabičce. Tvar, velikost a barvu necháme na vás.

Koupit svačinové nože a krabičky

#produkty#/kategorie/podzim-svacinove-noze-a-krabicky/

Termohrnky a lahve na pití

Dodržovat pitný režim vás bude bavit.
Svou oblíbenou horkou kávu nebo čaj si vychutnáte i uprostřed lesa.

Stylové termohrnky z nerezové oceli v různých barvách a designech si prostě zamilujete. Stejně jako lahve na pití. Zásadní předností jsou jedinečná víčka, která 100% těsní, a snadno se čistí. Vybírat můžete různé velikosti a tvary, i různé mechanismy zavírání. Značky Kambukka a Guzzini nabízí spousty možností.

Koupit termohrnky a lahve

#produkty#/kategorie/lahve-na-vodu/