Gril plynový Rogue 425 RSB Napoleon

Kód: RB425RSBPK-1-CS-A
PB láhev Rotiserie jako dárek
Značka: Napoleon
28 990 Kč
Skladem (1 ks)

Teplo a plamen se spojují ve slavném grilovacím tanci a z jejich žhavé vášně vznikají jedinečná profesionální jídla vrcholné chuti. Díky jedinečným funkcím a kreativním způsobům jejich použití neexistuje nic, co byste nemohli ugrilovat do úžasného jídla. Chytrý zahradní plynový gril Rogue s černým lakovaným víkem okamžitě zaujme svým působivým designem, ale jsou to kvalitní a inovativní funkce, které z něj dělají prvotřídní kousek. Každý gril značky Napoleon je vybaven ikonickým litinovým roštem WAVE™ s typickou vlnitou mřížkou. Otisk brandu tak bude zdobit každé jídlo připravené i na tomto grilu. Je vybaven bočním hořákem i zadním infračerveným. Ten oceníte při grilování na otočném rožni, který je součástí výbavy tohoto grilu. Díky přesnému teploměru Accu-Probe™ uloženém přímo v poklopu grilu máte teplotu uvnitř neustále pod kontrolou. Sklápěcí postranní stolky poskytují dostatečný prostor pro práci a skvěle poslouží i jako nezbytná odkládací plocha. Vše je dokonale navrženo tak, abyste si grilování skutečně užili od začátku až do konce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonický rošt WAVE™ s jedinečným designem vlny

Poznávacím znamením všech grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl tohoto ikonického tvaru ale nespočívá jen v zajímavé estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Význam vlnité mřížky je mnohem hlubší a praktičtější. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Výrazné zakřivení navíc zabraňuje propadávání menších potravin a gril tak zůstává čistší. Nejdůležitějším faktem ale je, že vlnitý tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že umožňuje snadno zvládat velké změny teplot a tím i tepelnou roztažnost a smršťování kovu.

Litina s porcelánovou povrchovou úpravou

Litinové rošty s porcelánovou povrchovou úpravou, která odolává korozi, zajišťují rovnoměrný přenos tepla a skvělé propečení připravovaných jídel. Rošt se tak chová obdobně jako litinová pánev. Předehřátí sice chvíli trvá, ale vyplatí se počkat. Vzniká tak naprosto nepřekonatelné osmahnutí jedinečné chuti. Teplo se v litině udržuje a snadno se přenáší. Díky tomu zůstává rošt déle horký.

Litinový rošt grilu Napoleon
Systém zapalování JETFIRE u grilu Napoleon

Spolehlivé zapalování JETFIRE™ v jediném okamžiku

Inovativní a bezpečný systém zapalování vystřeluje proud plamene, který zapálí každý plynový hořák zvlášť pro okamžité spuštění. Pokud některý hořák zhasne nebo se nezapálí, konzoly křížového zapalování automaticky zapálí sousední hořáky.

Robustní ergonomické ovládání

Vylepšené regulační knoflíky ovládají gril s jistotou a přesností, jako volant ovládá automobil. Jednoduchým otáčením knoflíku jste v okamžiku pánem situace a vše máte ve svých rukou, což umocní celkový zážitek z grilování.

Ergonomické ovládací knoflíky grilu Napoleon
Hořáky z premiové nerezové oceli u grilu Napoleon

Nerezové hořáky

Hořáky jsou vyrobeny z nerezové oceli premiové kvality a poskytují dokonalou rovnováhu mezi palivem a kyslíkem. Kromě toho jsou dokonale účinné a zaručují perfektní rozvod tepla.

Infračervené rožnění

Zcela zásadní specialitou značky Napoleon® je technologie infračerveného grilování. Kouzlo spočívá v tom, že se povrch masa okamžitým působením vysokého žáru dokonale zatáhne, vznikne lahodná kůrka a šťáva zůstane uvnitř. Zadní infračervený trubkový hořák s nerezovým krytem dosahuje teploty kolem 850 °C. Je určen zejména pro grilování na otočném rožni, který je součástí balení. Podle konkrétního pokrmu můžete využít vysoké teploty k rychlému opékání nebo k intenzivnímu pomalému zapékání.

Zadní infračervený hořák vestavného grilu Legend
Otočný grilovací rožeň u grilu Napoleon

Otočný grilovací rožeň s motorem

Nerezová sada s otočným rožněm s motorem Heavy Duty pro efektivní grilování. Sada obsahuje: motor v černé plastové krabičce, 4hranný rožeň (jehlu), 2 vidlice, protizávaží (pro vyvážení masa a zajištění plynulého chodu). Rožeň zvládne až 5kilovou zátěž.

Uzavíratelná skříňka

Praktická uzavíratelná skříňka pod grilem, do které se vejde příslušenství a bezpečně se uloží i velká plynová láhev. Ve skříňce najdete i odkapávací výsuvné plato, díky kterému bude snazší údržba a čištění. Kromě elegantního designu poskytují dvířka ochranu před povětrnostními vlivy a zajišťují tak dlouhou životnost.

Uzavíratelná skříňka grilu Napoleon
 • nerezové víko se zabudovaným teploměrem 
 • celková grilovací plocha: 4030 cm2
 • 3 nerezové trubkové hořáky
 • 1 zadní infračervený hořák pro grilování na otočném rožni
 • 1 boční hořák, například pro přípravu omáček a příloh
 • elektrická sada na rožnění je součástí balení
 • odkládací skříňka s nerezovými dveřmi
 • sklopné boční odkládací a pracovní plochy
 • 4 kolečka s aretací pro snadnou a bezpečnou manipulaci
 • připojovací plynová hadice je součástí balení
 • prostor pro umístění 10kg propan-butanové lahve
 • číslo v názvu grilu, v tomto případě 425, udává velikost grilovací plochy v palcích, snadno tak podle něj vyberete i správné příslušenství

15letá záruka Napoleon 15letá záruka Napoleon 15 Years Limited Warranty™

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové grily
Kolekce: Rogue
Barva: Černá
Typ: Zahradní
Kategorie produktu: Grily
Palivo: Propan butan
Počet hořáků: 3+2
Rozměr roštu: 60 x 46 cm
Sizzle zone: Ne
Teploměr: Ano
Výkon: 23,75 kW
Rozměry (š x v x h): 140 x 123 x 64 cm
Hmotnost: 61 kg
Materiál hořáku: Nerez
Typ zapalování: Systém JET FIRE™
Rošt: WAVE™ porcelánem smaltovaná litina
Odkládací plocha: Ano
Boční hořák: Ano
Záruka: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: