Kuchyně v nerezu

Jejich vášní je vaření.
Jejich území je kuchyně.
Nadělte jim dokonalé dárky!

A obdarovávat vášnivé kuchaře a kuchařky, to my umíme! Špičkové kované nože všeho druhu s ergonomickými rukojeťmi v klasickém černém provedení, ve dřevě nebo dokonce v barvách! Nože jsou základ, ale tím nekončíme. Přivítejte Ježíška ve své kuchyni!

Kuchyňské nože

Zaostřeno na ostří.

Typ čepele a ostří definuje, k čemu je ten který nůž určen. Vlnkované, nebo dokonce dvojitě vlnkované, ostří si hravě poradí s křupavou kůrkou chleba a dalšího pečivo. Úzká, tenká čepel vykouzlí dokonalé filety. Široká čepel s dutými výbrusy se postaví čelem čemukoli, žádná krájená surovina se k ní nelepí a díky její šířce vše pěkně nabere a přenesete z prkénka přímo do hrnce. Nože kované z jednoho kusu kvalitní oceli německé značky Wüsthof jsou přesně to, po čem touží každý kuchař.

Koupit

#produkty#/vanocni-tipy-kuchynske-noze/

Hrnce a pánve

Co to máme pod pokličkou?

Nerezové hrnce s unikátním termickým dnem se třemi vrstvami pro dokonalé rozložení tepla budou slušet všem typům varných desek. Masivní litinové hrnce s ocelovou základnou taky. Dokonce i ekologické šetrné hrnce a rendlíky v příznačném zeleném provedení se speciálním nepřilnavým povrchem. Prostě i hrnce jsou věda!

Koupit

#produkty#/kategorie/hrnce-a-panve/

Prkénka

Krájení je úkol číslo jedna!

Krájením začíná skoro každý recept, takže je nutné sáhnout pro prkénko. Nádherné kousky z různých typů dřeva, s praktickými nerezovými zásuvkami, se skleněnými poklopy. Nebo z odolných moderních materiálů jako je třeba materiál Duracore z dřevopapírových vláknem. Záleží, zda sáhnete po klasice nebo se nebojíte moderních řešení.

Koupit

#produkty#/kategorie/vanocni-tipy-prkenka/

Mlýnky a koření

S aristokratickou majestátností a s anglickým akcentem!

Správné ochucení jídla, to už je vysoká hra, která vyžaduje chladnou hlavu. Mlýnky na sůl a pepř od anglické značky Cole&Mason budou korunovat jídlo chutí a kuchyň svým stylovým, nápaditým designem. Přírodní dřevo, lakové v barvě, kombinace matného kovu a transparentního akrylátu, variant je spousta. Nechybí ani mlýnky elektrické.

Koupit

#produkty#/kategorie/mlynky-a-koreni/

Nabroušení pomocníci i ti druzí

Na každý úkol se najde ta správná vychytávka!

V kuchyni se vyskytují všelijaké úkoly a výzvy. Zcedit těstoviny, prolisovat čenek, vymačkat pomeranč, oškrábat brambory, nastrouhat sýr a spousta dalšího. Vybírejte z nápaditých kousků v různém provedení, z různých materiálů. Od kvalitní nerezové oceli ve vysokém lesku, přes tvrdé olivové dřevo až po odolný plastový materiál, který je 100% recyklovatelný.

Koupit

#produkty#/kategorie/nabrouseni-i-ostatni-pomocnici/