Gril cestovní plynový TravelQ 285 Napoleon

Kód: TQ285-BK-1-CE
8 490 Kč
Skladem (2 ks)

Plynový gril Napoleon TravelQ™ 285 nastavuje nový standard v oblasti přenosného grilování. Nenechte se zmást malým rozměrem. Tento gril se může pochlubit 285 čtverečními palci celkové grilovací plochy. To znamená, že najednou můžete grilovat až 18 velkých hamburgerů. Dva samostatně ovládané hořáky zajišťují přesnou regulaci teploty. Udit a péct můžete pomocí nepřímého ohřevu nebo dokonale opékat na intenzivním žáru. Neodmyslitelnou součástí je ikonický litinový rošt WAVE™ s typickou vlnitou mřížkou, otisk značky Napoleon tak bude zdobit každé připravené jídlo. Tento gril má tělo z litého hliníku, aby byl lehký a snadno přenosný. Víko je ve stylovém černém provedení. Madlo víka je vybaveno pojistkou pro pevné spojení s madlem těla grilu, díky tomu lze gril snadno přenášet v jedné ruce. Sklopné nožičky poskytují kompaktní skladování a dokonalé usazení, kdekoli jej umístíte. Snadno dostupný zásobník na tuk pro bezproblémové čištění. Vydejte se s grilem TravelQ™ 285 na cesty za gurmánským grilováním. Stačí jen přibalit klasickou plynovou kartuši a zásobu dobrot, které budete grilovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Litinový rošt Wave grilu Napoleon Freestyle

Ikonický rošt WAVE™ s jedinečným designem vlny

Poznávacím znamením všech grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl tohoto ikonického tvaru ale nespočívá jen v zajímavé estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Význam vlnité mřížky je mnohem hlubší a praktičtější. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Výrazné zakřivení navíc zabraňuje propadávání menších potravin a gril tak zůstává čistší. Nejdůležitějším faktem ale je, že vlnitý tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že umožňuje snadno zvládat velké změny teplot a tím i tepelnou roztažnost a smršťování kovu.

Litina s porcelánovou povrchovou úpravou

Litinové rošty s porcelánovou povrchovou úpravou, která odolává korozi, zajišťují rovnoměrný přenos tepla a skvělé propečení připravovaných jídel. Rošt se tak chová obdobně jako litinová pánev. Předehřátí sice chvíli trvá, ale vyplatí se počkat. Vzniká tak naprosto nepřekonatelné osmahnutí jedinečné chuti. Teplo se v litině udržuje a snadno se přenáší. Díky tomu zůstává rošt déle horký.

Litina s porcelánovou úpravou roštu u grilu Napoleon TravelQ
Nerezové hořáky grilu Napoleon TravelQ

Hořáky z nerezové oceli

Dva samostatně ovládané hořáky z kvalitní nerezové oceli vám nabízí možnost připravovat pokrmy pomocí přímého i nepřímého ohřevu.

Spolehlivé zapalování JETFIRE™ v jediném okamžiku

Inovativní a bezpečný systém zapalování vystřeluje proud plamene, který zapálí každý plynový hořák zvlášť pro okamžité spuštění. Pokud některý hořák zhasne nebo se nezapálí, konzoly křížového zapalování automaticky zapálí sousední hořáky.

Systém zapalování JET FIRE u grilu Napoleon TravelQ
Ergonomické ovládací knoflíky grilu Napoleon TravelQ

Ergonomické ovládání

S ovládacími knoflíky ergonomického tvaru můžete plynule zvyšovat a snižovat teplotu.

Zabudovaný teploměr ACCU-PROBE™

Přesný teploměr uložený přímo ve dvouvrstvém poklopu grilu umožňuje neustálou kontrolu nad teplotou uvnitř bez častého otevírání, kterým dochází ke zbytečným ztrátám tepla.

Zabudovaný teploměr
  • gril je lehký a snadno přenosný
  • 2 nerezové hořáky
  • skládací nožky pro jednoduchou přepravu a skladování
  • odnímatelná hliníková miska na odkapávající tuk
  • horní kryt z litého hliníku
  • na plynovou kartuši se šroubovacím ventilem o rozměrech 108 x 146 mm

  Napoleon 10letá záruka  10letá záruka Napoleon 10 Years Limited Warranty™

Doplňkové parametry

Kategorie: Přenosné grily a vařiče
Kolekce: TravelQ
Typ: Přenosný
Kategorie produktu: Grily
Palivo: Plynová kartuše
Rozměr roštu: 54 x 37 cm
Teploměr: Ano
Výkon: 4,1 kW
Rozměry (š x v x h): 61 x 39 x 49 cm
Hmotnost: 18 kg
Materiál hořáku: Nerez
Typ zapalování: Systém JET FIRE™
Rošt: WAVE™ porcelánem smaltovaná litina
Záruka: 10 let
Sizzle zone: Ne
Počet hořáků: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: