Gril plynový Phantom Rogue SE 425 RSIB Napoleon

Kód: RSE425RSIBPMK-1-CZ-P
PB láhev
Značka: Napoleon
44 490 Kč
Skladem (1 ks)

Teplo a plamen se spojují ve slavném grilovacím tanci a z jejich žhavé vášně vznikají jedinečná profesionální jídla vrcholné chuti. Díky jedinečným funkcím a kreativním způsobům jejich použití neexistuje nic, co byste nemohli ugrilovat do úžasného jídla. Rafinovaně temný plynový gril Phantom Rogue® SE 425 je gril jako žádný jiný. Je kompletně matně černý, od horní části víka až po snadno pohyblivá kolečka s aretací. Jako každý gril značky Napoleon je vybaven ikonickým roštem WAVE™ s typickou vlnitou mřížkou z kvalitní nerezové oceli. Otisk brandu tak bude zdobit každé připravené jídlo. S integrovaným multifunkčním grilovacím stojanem si navíc užijete spoustu zábavy. Díky boční infračervené zóně Sizzle zone™ si dokonale podmaníte svět jedinečných šťavnatých steaků, snadno zde připravíte také omáčku nebo přílohu. Velkorysé sklopné boční police poskytují dostatek prostoru pro přípravu a servírování a zároveň zajišťují maximální využití prostoru. Díky podsvíceným ergonomickým knoflíkům zábava s tímto luxusním matně černým grilem nekončí, ani když padne tma. Plynový gril Phantom Rogue® SE 425 je víc než jen pastva pro oči a gastronomický zážitek. Je to životní styl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonický rošt WAVE™ s jedinečným designem vlny v nerezovém provedení

Nerezový rošt Wave grilu Napoleon Phantom Rogue SE

Poznávacím znamením všech grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl tohoto ikonického tvaru ale nespočívá jen v zajímavé estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Význam vlnité mřížky je mnohem hlubší a praktičtější. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Výrazné zakřivení navíc zabraňuje propadávání menších potravin a gril tak zůstává čistší. Nejdůležitějším faktem ale je, že vlnitý tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že umožňuje snadno zvládat velké změny teplot a tím i tepelnou roztažnost a smršťování kovu. Grilovací rošt grilu Phantom Rogue SE je vyroben z nerezové oceli, proto je velmi odolný trvanlivý a prakticky bezúdržbový. Je dobré myslet na to, že nerezová ocel se rychle zahřívá a stejně rychle i chladne. 

Expert v infračerveném grilování díky SIZZLE ZONE™     Sizzle zóna

Boční infračervený hořák se Sizzle zónou u grilu Napoleon Phantom

Zcela zásadní specialitou značky Napoleon® je technologie infračerveného grilování. Kouzlo spočívá v tom, že se povrch masa okamžitým působením vysokého žáru dokonale zatáhne, vznikne lahodná kůrka a šťáva zůstane uvnitř. Servírovat ukázkový steak, perfektně propečený na povrchu a šťavnatý uvnitř, to je přesně to, o co u grilování jde. Speciálně vyvinutý, infračervený keramický hořák s tisíci drobnými otvory se rozpálí až na teplotu 980 °C. Maso tak téměř okamžitě zkaramelizuje a zhnědne, což znamená intenzivní propečení a chuť. Díky vysokému žáru navíc ušetříte čas i energii. Gril Phantom Rogue SE je vybaven bočním infračerveným hořákem.

Spolehlivé zapalování JETFIRE™ v jediném okamžiku

Systém zapalování JET FIRE u grilu Napoleon Phantom

Inovativní a bezpečný systém zapalování vystřeluje proud plamene, který zapálí každý plynový hořák zvlášť pro okamžité spuštění. Zároveň je zárukou zažehnutí hořáků i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Pokud některý hořák přece jen z nějakého důvodu zhasne nebo se nezapálí, konzoly křížového zapalování automaticky zapálí sousední hořáky.

Zabudovaný teploměr ACCU-PROBE™

Teploměrt Accu-Probe u grilu Napoleon.

Přesný teploměr uložený přímo v poklopu grilu umožňuje neustálou kontrolu nad teplotou uvnitř bez častého otevírání, kterým dochází ke zbytečným ztrátám tepla.

Matně černé luxusní provedení  

Matně černá povrchová úprava grilu Napoleon Phantom

Matná povrchová úprava v černé barvě podtrhuje výrazný vzhled grilu bez těžkopádné okázalosti. Hedvábně matná černá je přitažlivá, elegantní a nastavuje laťku luxusního designu hodně vysoko. 

Robustní ergonomické ovládání

Ergonomické ovládací knoflíky grilu Napoleon

Vylepšené regulační knoflíky ovládají gril s jistotou a přesností, jako volant ovládá automobil. Jednoduchým otáčením knoflíku jste v okamžiku pánem situace a vše máte ve svých rukou, což umocní celkový zážitek z grilování.

Infračervené rožnění 

Zadni infračervený hořák grilu Napoleon určený pro rožnění

Zadní infračervený trubkový hořák s nerezovým krytem dosahuje teploty kolem 850 °C. Je určen zejména pro grilování na otočném rožni. Podle konkrétního pokrmu můžete využít vysoké teploty k rychlému opékání nebo k intenzivnímu pomalému zapékání.

Uzavíratelná skříňka

Uzavíratelná skříňka u grilu Napoleon

Praktická uzavíratelná skříňka pod grilem, do které se vejde příslušenství a bezpečně se uloží i velká plynová láhev. Ve skříňce najdete i odkapávací výsuvné plato, díky kterému bude snazší údržba a čištění. Kromě elegantního designu poskytují dvířka ochranu před povětrnostními vlivy a zajišťují tak dlouhou životnost.

 • nerezové víko se zabudovaným teploměrem 
 • 3 nerezové trubkové hořáky
 • 1 zadní infračervený hořák s nerezovým krytem pro grilování na otočném rožni
 • 1 boční infračervený hořák pro dokonalé steaky
 • multifunkční rošt
 • nápadité, chytře řešené detaily - podsvícené ovládání, otvírák na lahve, háčky na grilovací náčiní na každé boční polici, grilovací komora z odolné hliníkové slitiny, speciální otvor pro bezpečné umístění plynové lahve
 • vysoký poklop pro maximální pohodlí i designovou vyváženost
 • odkládací skříňka s nerezovými dveřmi
 • sklopné boční odkládací a pracovní plochy
 • 4 kolečka s aretací pro snadnou a bezpečnou manipulaci
 • připojovací plynová hadice je součástí balení
 • uvnitř prostor pro umístění 10kg propan-butanové lahve (není součástí balení)
 • číslo v názvu grilu, v tomto případě 425, udává velikost grilovací plochy v palcích, snadno tak podle něj vyberete i správné příslušenství

15letá záruka Napoleon 15letá záruka Napoleon 15 Years Limited Warranty™

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: