Gril plynový Freestyle 365 Napoleon

Kód: F365PGT-CS
PB láhev
Značka: Napoleon
13 990 Kč
Na objednávku

Freestyle 365 je sympatický kompaktní gril s prvotřídními funkcemi a bezkonkurenční cenou. Zapaluje se pomocí bezpečného systému JET FIRE™, který snadno a pokaždé zapálí hlavní hořáky. Neodmyslitelnou součástí je ikonický litinový rošt WAVE™ s typickou vlnitou mřížkou, otisk značky Napoleon tak bude zdobit každé připravené jídlo. Tři hořáky z nerezové oceli poskytují teplo, které lze snadno ovládat ergonomickými knoflíky. Teplotu uvnitř grilu můžete sledovat pomocí teploměru zabudovaného ve víku. Dvě robustní kolečka umožňují grilu vyjet přímo do středu dění a zábavy. Sklopné boční police s háčky na nářadí a otvírákem na láhve zajistí, že gril Freestyle se hravě přizpůsobí vašemu životnímu stylu i prostorovým možnostem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Litinový rošt Wave grilu Napoleon Freestyle

Ikonický rošt WAVE™ s jedinečným designem vlny

Poznávacím znamením všech grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl tohoto ikonického tvaru ale nespočívá jen v zajímavé estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Význam vlnité mřížky je mnohem hlubší a praktičtější. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Výrazné zakřivení navíc zabraňuje propadávání menších potravin a gril tak zůstává čistší. Nejdůležitějším faktem ale je, že vlnitý tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že umožňuje snadno zvládat velké změny teplot a tím i tepelnou roztažnost a smršťování kovu.

Litina s porcelánovou povrchovou úpravou

Litinové rošty s porcelánovou povrchovou úpravou, která odolává korozi, zajišťují rovnoměrný přenos tepla a skvělé propečení připravovaných jídel. Rošt se tak chová obdobně jako litinová pánev. Předehřátí sice chvíli trvá, ale vyplatí se počkat. Vzniká tak naprosto nepřekonatelné osmahnutí jedinečné chuti. Teplo se v litině udržuje a snadno se přenáší. Díky tomu zůstává rošt déle horký.

Litina s porcelánovou úpravou roštu u grilu Napoleon Freestyle
Víko s povrchem z grafitového porcelánového smaltu u grilu Napoleon Freestyle

Grafitový porcelánový smalt

Krásný grafitový porcelánový smalt chrání víko před opotřebením, povětrnostními vlivy a nevzhlednými otisky nedočkavých prstů.

Spolehlivé zapalování JETFIRE™ v jediném okamžiku

Inovativní a bezpečný systém zapalování vystřeluje proud plamene, který zapálí každý plynový hořák zvlášť pro okamžité spuštění. Zároveň je zárukou zažehnutí hořáků i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Pokud některý hořák přece jen z nějakého důvodu zhasne nebo se nezapálí, konzoly křížového zapalování automaticky zapálí sousední hořáky.

Systém zapalování JETFIRE u grilu Napoleon
Kryty hořáků smaltované porcelánem u grilu Napoleon Freestyle

Porcelánem smaltované kryty hořáků

Velkou předností jsou dvojitě skládané a masivní porcelánem smaltované kryty hořáků, které plní dvě zásadní funkce. Udržují hořáky v čistotě tak, že je chrání před odkapávajícím tukem, a zároveň jsou odpovědné za rovnoměrný rozvod tepla uvnitř grilu. Díky porcelánové povrchové úpravě se případné nečistoty snadno zbavíte.

Teplota pod kontrolou

Přesný teploměr uložený přímo v poklopu grilu umožňuje neustálou kontrolu nad teplotou uvnitř bez častého otevírání, kterým dochází ke zbytečným ztrátám tepla. Nerezový rámeček a karbonová barva podtrhují zajímavý retro design.

Teploměr u grilu Napoleon Freestyle
Uzavíratelná dvířka grilu Napoleon Freestyle 365

Uzavíratelná skříňka

Praktická uzavíratelná skříňka pod grilem, do které se vejde příslušenství a bezpečně se uloží plynová láhev. Kromě elegantního designu poskytují dvířka ochranu před povětrnostními vlivy a zajišťují tak dlouhou životnost.

  • porcelánem smaltované víko se zabudovaným teploměrem
  • 3 nerezové trubicové hořáky
  • 2 robustní kolečka pro snadnou a bezpečnou manipulaci
  • praktický otvírák na lahve
  • grilovací komora z odolné hliníkové slitiny
  • připojovací plynová hadice je součástí balení
  • uvnitř prostor pro umístění 10kg propan-butanové lahve (není součástí balení)
  • číslo v názvu grilu, v tomto případě 365, udává velikost grilovací plochy v palcích, snadno tak podle něj vyberete i správné příslušenství

  Napoleon 10letá záruka  10letá záruka Napoleon 10 Years Limited Warranty™

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové grily
Kolekce: Freestyle
Barva: Černá
Typ: Zahradní
Kategorie produktu: Grily
Palivo: Propan butan
Počet hořáků: 3
Rozměr roštu: 51 x 45 cm
Sizzle zone: Ne
Teploměr: Ano
Výkon: 12 kW
Rozměry (š x v x h): 124 x 116 x 64 cm
Hmotnost: 47 kg
Materiál hořáku: Nerez
Typ zapalování: Systém JET FIRE™
Rošt: WAVE™ porcelánem smaltovaná litina
Odkládací plocha: Ano
Boční hořák: Ne
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: