Dny slev

DNY SLEV až - 50 %

Vaření

Vybavte si kuchyň stylovými pomocníky a doplňky ve špičkové kvalitě a ještě ušetřete. Dřevěná designová prkénka, klasické i moderní vychytávky z nerezové oceli a z udržitelných materiálů. Připravujte svá jídla jako profesionálové a zároveň slaďte kuchyň přesně podle svých představ.

Prohlédnout slevy

Kuchyňské nože

Kvalitní nůž je základem každé kuchyně. Špičkové kované nože s různým typem ostří a rukojetí. Klasické kuchařské nože, oblíbené univerzální nože santoku, nože na pečivo s vlnkovaným ostřím, nebo celé sady nožů s elegantními bloky pro jejich uložení. Využijte jedinečných slev a staňte se mistrem krájení.

Prohlédnout slevy

Stolování a servírování

Oslňte své hosty křehkým porcelánem, transparentním i barevným akrylátem, doplňky z nádherného olivového nebo akáciového dřeva. K tomu tradiční i moderní sady příborů v jedinečných barvách, se saténovým i lesklým povrchem. To, co hledají, najdou i milovníci kávy a čaje. Stylově prostřený stůl s designovými kousky promění i všední dny ve svátek.

Prohlédnout slevy

Domov a zahrada

Proměňte svoji zahradu a domov v místo, kde se bude cítit vy i vaši nejbližší dobře. Rafinové lucerny s příjemným světlem, stínící technika, inovativní designové květináče velkých rozměrů, to vše s opravdu zajímavými slevami.

Prohlédnout slevy

Grilování

Ať už milujete dokonalé steaky a špičkové moderní plynové grily nebo jste vyznavač ohně, kouře a praskání dřeva, v naší nabídce si určitě vyberete. Nechybí ani rozmanité příslušenství a doplňky. Prodlužte si léto s robustními ohništi, které dodají večerům venku příjemné hřejivé teplo.

Prohlédnout slevy

Outdoor a volný čas

Vydejte se za dobrodružstvím do přírody dobře připraveni. Základem výbevy je rozhodně spolehlivý kapesní nůž nebo nůž s pevnou čepelí. Skvěle poslouží také termolahve různých tvarů a barev. Skvělou vychytávkou jsou elektrické autoledničky, které nyní pořídíte za parádní ceny!

Prohlédnout slevy

Cestování

Vydejte se na cesty ve velkém stylu. Nezáleží na tom, jak daleká cesta je před vámi, ale na tom, že se můžete spolehnout na své zavazadlo. A přesně to vám můžeme nabídnout. Tradiční, moderní, elegantní, spousta barev, vysoká kvalita, precizní technologie, to vše spojuje zavazadla, která u nás najdete. Vybírejte.

Prohlédnout slevy

Beauty

Vše, co potřebujete pro osobní péči. Manikúrní sady i jednotlivé nástroje. Elegantní břitvy a další doplňky pro vyznavače tradičního holení.

Prohlédnout slevy

Dny slev - 50 %

  • Akce Dny slev - 50 % se týká vybraného zboží na našem e-shopu a v naší kamenné prodejně v centru Prahy
  • Vyhrazujeme si právo akci kdykoliv zrušit nebo upravit výši slev
  • Použité fotografie jsou ilustrační a zboží na nich zobrazené již nemusí být v nabídce