Dárky pro něj

Vyberte dárek svému muži, tatínkovi nebo obdarujte kamaráda.
Vsaďte na styl a kvalitu!

Ať vybíráte dárek pro stylového elegána nebo drsného chlapa, naše tipy vás rozhodně nasměrují správně. Propracované stylové kousky od světových značek určitě pod stromečkem nadchnou každého muže. A je z čeho vybírat!

Nože a nástroje Victorinox

Ve jménu švýcarského kříže.

Ikonické kapesní nože s propracovanými funkcemi, jejichž dokonalá praktičnost pokaždé překvapí. Různé velikosti, tvary a provedení střenek, různé barvy. Nechybí ani exkluzivní limitovaná edice nožů pro rok Draka nebo Winter Magic, jedinečné kousky pro sběratele nebo skutečné nadšence. Multifunkční kleště jsou pak naprostým mistrovstvím v počtu úkolů, se kterými si hravě poradí. Zajímavým a netradičním praktickým doplňkem jsou chytré karty Swiss Card. Tady prostě nemůžete sáhnout vedle.

Koupit

#produkty#/kategorie/vanocni-tipy-victorinox-pro-muze/

Batohy, tašky a kufry

Do práce, do posilovny nebo někam na víkend.

Kompaktní, stylové batohy s perfektní organizací vnitřního prostoru, kam lze bezpečně a pohodlně uložit i notebook. Sportovní tašky se speciální, oddělenou kapsou na boty rád pod stromečkem rozbalí každý chlap, co se nebojí čas od času pořádně potrénovat svaly. Pro milovníky luxusu, co si potrpí na interiér v kůži, jsou tu stylové kousky od značky Porsche Design. Nabídka kufrů také rozhodně stojí za to!

Koupit

#produkty#/kategorie/vanocni-tipy-batohy-tasky-kufry/

Nehty, vousy a doplňky

I drsný vousáč potřebuje péči!

Ať už má muž, kterého chcete obdarovat, vždy pečlivě oholenou tvář nebo pěstěný plnovous, je nezbytné vousům věnovat patřičnou pozornost. Vybírejte kousky z kategorie holení v luxusním provedení nebo jen v čistém, jednoduchém designu. Péči vyžadují také nehty, proto jsou elegantní manikúry s kvalitními ocelovými nástroji naším žhavým tipem. Za zmínku stojí také kvalitní šály, trička nebo deštníky pro fanoušky značky Victorinox.

Koupit

#produkty#/kategorie/vanocni-tipy-manikury-holeni-doplnky/

Peněženky a klíčenky

Praktičnost, minimalismus a styl!

Tady každý milovník moderních inovací zaplesá. Stylové klíčenky jsou bez zbytečných kudrlinek a příkras připraveny funkčně pojmout svazek klíčů. Jednoduchý, a přitom vysoce účinný systém pro upevnění klíčů tak, aby nechrastily ani neohrožovaly poškrábáním. A navíc vypadají jako hodně dobře. Další technologickou vychytávkou ve stylovém provedení jsou peněženky s hliníkovým pouzdrem na karty se speciálním mechanismem snadného vysunutí všech karet jedním stisknutím. To prostě chcete. Nechybí samozřejmě ani klasické kožené peněženky v luxusním stylu.

Koupit

#produkty#/kategorie/vanocni-tipy-pro-muze-penezenky-klicenky/

Nože Böker

I nůž může vyprávět svůj příběh.

Společnost Böker z německého města Solingen je známá po celém světě. Kořeny nožířské tradice sahají až do roku 1869. A ze silných kořenů vyroste statný strom, který je také součástí loga, které zdobí každý ručně vyrobený nůž ze solingenské manufaktury. Jedna věc zůstává za více než 150 let historie vždy stejná: Vášeň a nadšení pro výjimečné nože. Vybírat můžete ze sportovních, taktických a sběratelských nožů.

Koupit

#produkty#/kategorie/vanocni-tipy-noze-boker/