Cestujte stylově a v barvách

Cestujte stylově.
Nebojte se barev.
Vybírejte od kufrů po peněženky.

Na cestách za dobrodružstvím, relaxací nebo poznáním i na business cestách je vždy potřeba spolehnout se na dokonalé zavazadlo, na jeho promyšlenou funkčnost, styl propracovaný do nejmenších detailů a pečlivě zvolené, kvalitní materiály.

Kabelky

Malé, velké, crossbody, klasické i netradičně řešené. Stačí si jen vybrat.

Světová značka Kipling ztělesňuje bezstarostnost a hravost plnou barev a výrazných vzorů, to vše postavené na kvalitním nylonu, funkčním uspořádání a precizních detailech. Nebo italská značka Bric´s s rafinovaným šarmem ručně šitých kožených prvků.

Koupit kabelku

#produkty#/kategorie/kabelky/

Batohy

Nemusíte snižovat své nároky, prostě si vyberte to nejlepší.

Švýcarský smysl pro detail a špičkové technické řešení je na první pohled zřejmé v každém batohu ikonické značky Victorinox. Dokonale promyšlený vnitřní prostor s důrazem na maximální bezpečnost uložených elektronických zařízení jako je tablet nebo notebook. Nadčasový design podtrhne váš styl a eleganci.

Koupit batoh

#produkty#/kategorie/mestske-batohy/

Tašky

Elegantní i praktické.
Na prodloužený víkend i do fitka.

Ikonické, ručně vyráběné detaily z pravé kůže jsou nepřehlédnutelným rukopisem italské značky Bric's. Zdobí i lehkou cestovní tašku z kolekce X-Bag, která se skvěle hodí jako kabinové zavazadlo při cestování letadlem nebo jako taška do auta. Lze ji dokonce složit do malé úsporné taštičky, která je součástí balení a kterou díky odnímatelnému popruhu využijete jako malou kabelku. Když se půvab setká s promyšleným prostorem, vznikají skvělé věci.

Koupit tašku

#produkty#/kategorie/tasky/

Kufry

Design. Bezpečnost. Organizovaný prostor s funkčními prvky.

Luxus ve znamení spojení kvality, dokonalého moderního stylu, zpracování a funkce. Takové jsou kufry značky Porsche Design, inspirované barvami a křivkami ikonického auta Porsche 911. Kromě vzhledu vás každé zavazadlo ohromí i svou nadpozemskou lehkostí. Pokud vám více imponuje klasika a tradiční křivky zavazadel, pak je tu italská značka Bric´s a ikonická kolekce kufrů Bellagio. Záleží jen na vás.

Koupit kufry

#produkty#/kategorie/cestovani-kufry/

Doplňky a příslušenství pro cestování

Drobnosti, které zajistí pohodlí během balení i na cestách.

Objevte důmyslně navržené klíčenky značky Orbitkey, které přináší inovativní řešení ukládání klíčů, ve stylovém designu. Seznamte se s minimalistickými peněženkami značky Secrid s RFID ochranou a praktickým, rafinovaným systémem pro přístup k uloženým platebním kartám. Samozřejmě zde najdete kasmetické tašky, organizéry do kufru, i praktické obaly na zavazadla.

Koupit doplňky a příslušenství

#produkty#/kategorie/cestovni-prislusenstvi-lp/