Gril plynový Prestige PRO 665 RSIB Napoleon

Kód: PRO665RSIBPSS-3-CS
PB láhev Doprava zdarma
Značka: Napoleon
124 990 Kč
Na objednávku

Špičkový plynový gril dokonalého designu bude hlavním tématem každého grilování na vaší zahradě. Teplo a plamen se spojují ve slavném grilovacím tanci a z jejich žhavé vášně vznikají jedinečná profesionální jídla vrcholné chuti. Díky důmyslným funkcím a kreativním způsobům jejich použití neexistuje nic, co byste nemohli ugrilovat do úžasného jídla. Plynový gril Napoleon Prestige PRO 665 s infračervenými hořáky je vybaven funkcemi, které u většiny grilů nenajdete, a má vše potřebné pro profesionální grilování na zahradě. Neodmyslitelnou součástí je ikonický rošt WAVE™ s typickou vlnitou mřížkou z kvalitní nerezové oceli, otisk značky Napoleon tak bude zdobit každé připravené jídlo. Tělo grilu z lesklé nerezové oceli zajišťuje odolnost proti povětrnostním vlivům, zatímco chromované detaily dodávají nádech luxusu. Díky bočnímu infračervenému hořáku Sizzle zone™ s teplotou až 1000 °C si dokonale podmaníte svět jedinečných šťavnatých steaků. Pomocí integrovaného udicího tácu a speciálního hořáku můžete dodat i voňavý kouř všem svým oblíbeným grilovaným pokrmům. Osvětlení grilovacího i úložného prostoru, tiché zavírání dvířek a prostorné boční police patří mezi zajímavé funkce, které zvyšují komfort během grilování. Ovládací knoflíky s podsvícením LED Spectrum NIGHT LIGHT™ mají téměř neomezené možnosti barev a postarají se o zábavu po setmění, zároveň jde o bezpečnostní prvek, protože červená barva upozorňuje na zapnutý plyn. Se zahradním plynovým grilem nejvyšší řady Prestige Pro od Napoleon® budete zakrátko grilovat jako profesionál!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonický rošt WAVE™ s jedinečným designem vlny v nerezovém provedení

Nerezový rošt Wave grilu Napoleon Phantom Rogue SE

Poznávacím znamením všech grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl tohoto ikonického tvaru ale nespočívá jen v zajímavé estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Význam vlnité mřížky je mnohem hlubší a praktičtější. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Výrazné zakřivení navíc zabraňuje propadávání menších potravin a gril tak zůstává čistší. Nejdůležitějším faktem ale je, že vlnitý tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že umožňuje snadno zvládat velké změny teplot a tím i tepelnou roztažnost a smršťování kovu. Grilovací rošt grilu Rogue SE je vyroben z nerezové oceli, proto je velmi odolný trvanlivý a prakticky bezúdržbový. Je dobré myslet na to, že nerezová ocel se rychle zahřívá a stejně rychle i chladne. 

Expert v infračerveném grilování díky SIZZLE ZONE™     Sizzle zóna

Boční infračervený hořák Sizzle zone u grilu Napoleon Rogue SE

Zcela zásadní specialitou značky Napoleon® je technologie infračerveného grilování. Kouzlo spočívá v tom, že se povrch masa okamžitým působením vysokého žáru dokonale zatáhne, vznikne lahodná kůrka a šťáva zůstane uvnitř. Servírovat ukázkový steak, perfektně propečený na povrchu a šťavnatý uvnitř, to je přesně to, o co u grilování jde. Speciálně vyvinutý, infračervený keramický hořák s tisíci drobnými otvory se rozpálí až na teplotu 980 °C. Maso tak téměř okamžitě zkaramelizuje a zhnědne, což znamená intenzivní propečení a chuť. Díky vysokému žáru navíc ušetříte čas i energii. Gril Rogue SE 525 se pyšní velkým bočním infračerveným hořákem.

Spolehlivé zapalování JETFIRE™ v jediném okamžiku

Systém zapalování JET FIRE u grilu Napoleon Phantom

Inovativní a bezpečný systém zapalování vystřeluje proud plamene, který zapálí každý plynový hořák zvlášť pro okamžité spuštění. Pokud některý hořák zhasne nebo se nezapálí, konzoly křížového zapalování automaticky zapálí sousední hořáky.

Zabudovaný teploměr ACCU-PROBE™

Teploměrt Accu-Probe u grilu Napoleon.

Přesný teploměr uložený přímo v poklopu grilu umožňuje neustálou kontrolu nad teplotou uvnitř bez častého otevírání, kterým dochází ke zbytečným ztrátám tepla.

Infračervené rožnění 

Zadni infračervený hořák grilu Napoleon určený pro rožnění

Zadní infračervený trubkový hořák s nerezovým krytem dosahuje teploty kolem 850 °C. Je určen zejména pro grilování na otočném rožni, který je součástí vybavení grilu. Podle konkrétního pokrmu můžete využít vysoké teploty k rychlému opékání nebo k intenzivnímu pomalému zapékání.

Otočný grilovací rožeň s motorem

Otočný grilovací rožeň u grilu Napoleon

Nerezová sada s otočným rožněm s motorem Heavy Duty pro efektivní grilování. Sada obsahuje: motor v černé plastové krabičce, 4hranný rožeň (jehlu), 2 vidlice, protizávaží (pro vyvážení masa a zajištění plynulého chodu). Rožeň zvládne až 5kilovou zátěž.

Robustní ergonomické ovládání

Ergonomické ovládací knoflíky grilu Napoleon

Vylepšené regulační knoflíky ovládají gril s jistotou a přesností, jako volant ovládá automobil. Jednoduchým otáčením knoflíku jste v okamžiku pánem situace a vše máte ve svých rukou, což umocní celkový zážitek z grilování. S praktickým podsvícením.

Nerezové kryty hořáků

Nerezové kryty hořáků grilu Napoleon

Velkou předností jsou dvojitě skládané a masivní nerezové kryty hořáků, které plní dvě zásadní funkce. Udržují hořáky v čistotě tak, že je chrání před odkapávajícím tukem, a zároveň jsou odpovědné za rovnoměrný rozvod tepla uvnitř grilu. 

Uzavíratelná skříňka

Uzavíratelná skříňka u grilu Napoleon

Praktická uzavíratelná skříňka pod grilem, do které se vejde příslušenství a bezpečně se uloží i velká plynová láhev. Ve skříňce najdete i odkapávací výsuvné plato, díky kterému bude snazší údržba a čištění. Kromě elegantního designu dvířka před povětrnostními vlivy a zajišťují dlouhou životnost.

  • nerezové víko se zabudovaným teploměrem
  • 4 nerezové trubicové hořáky
  • 1 boční infračervený keramický hořák Sizzle zone™
  • 1 zadní nerezový infračervený hořák pro grilování na otočném rožni
  • sada na rožnění s elektrickým motorkem je součástí výbavy
  • 4 kolečka s aretací pro snadnou a bezpečnou manipulaci
  • nápadité, chytře řešené detaily - podsvícené ovládání, otvírák na lahve, háčky na grilovací náčiní na každé boční polici, grilovací komora z odolné hliníkové slitiny
  • připojovací plynová hadice je součástí balení
  • prostor pro umístění 10kg propan-butanové lahve
  • číslo v názvu grilu, v tomto případě 525, udává velikost grilovací plochy v palcích, snadno tak podle něj vyberete i správné příslušenství

15letá záruka Napoleon 15letá záruka Napoleon 15 Years Limited Warranty™

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové grily
Kolekce: Prestige Pro
Barva: Nerezová
Typ: Zahradní
Kategorie produktu: Grily
Palivo: Propan butan
Počet hořáků: 5+4
Rozměr roštu: 94 x 46 cm
Sizzle zone: Ano
Teploměr: Ano
Výkon: 31 kW
Hmotnost: 160 kg
Rozměry (š x v x h): 195 x 130 x 65 cm
Materiál hořáku: Nerez
Typ zapalování: Systém JET FIRE™
Rošt: WAVE™ nerezový
Odkládací plocha: Ano
Boční hořák: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: