Sada 24 ks příborů Bramante PINTINOX

Kód: 0780S091
Novinka
Značka: PINTINOX
10 609 Kč
Skladem (2 ks)

Kolekce kovaných příborů Bramante patří k nejkrásnějším a nejvyhledávanějším z porfolia značky italské značky Pintinox. Kombinuje dokonalé řemeslné zpracování a styl s protaženými, ladnými tvary. Jsou tak vizuálním vyjádřením vysoké odbornosti a výjimečnosti značky Pintinox. Nezaměnitelná nadčasová elegance se snadno snoubí s porcelánem v kulatých a oválných tvarech, od klasických až po moderní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • sada příborů pro 6 osob
 • sada obsahuje:
  • 6 vidliček
  • 6 nožů
  • 6 lžic
  • 6 lžiček
 • vyrobeno z kvalitní nerezové oceli 18/10
 • kované
 • dodáváno v dárkovém balení

Použití a údržba

Příbory lze mýt v myčce nádobí. Vše umyjte ihned po použití. Nože v myčce oddělte od ostatních příborů. Myjte vhodnými mycími prostředky, vyhněte se chlóru a bělicím prostředkům. Po umytí důkladně osušte. Pečlivě odstraňte zbytky soli, citronu, octa, omáček na bázi rajčat a nepoužívejte abrazivní utěrky nebo kovové drátěnky.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍBORY
Materiál: Nerezová ocel 18/10
Tloušťka materiálu: 3,5 mm
Provedení: Kované
Délka nože: 23,5 cm
Délka lžíce: 20,8 cm
Délka vidličky: 21,1 cm
Délka lžičky: 15,5 cm
Povrch: leštěný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 90 let je italská společnost Pintinox lídrem ve výrobě nerezových příborů a nádobí pro profesionální i domácí kuchyně po celém světě. Název společnosti je spojením jména jejího zakladatele Giacomo Pinti a slova "inox", což v italštině znamená nerez. Společnost sídlí v Sarezzu (Brescia) ve Valtrompii, což je oblast spjatá se zpracováním kovů již od dob starého Říma. Zde se navrhují a vyrábí produkty z nerezové oceli, trojkovu a polymerů pro stolování a kuchyň s využitím odborných znalostí a know-how, které se předávalo z generace na generaci. Neustálý vývoj je postaven na vytrvalém hledání stále účinnějších materiálů, pečlivém testování nových technologií a - především - studiu tvarů, které musí splňovat jak estetické, tak funkční potřeby, protože vše zmíněné hraje zásadní roli pro výsledný produkt.