Ohniště PALMA 80 cm COOKKING

Kód: 111235
Varianty
Značka: COOKKING
4 599 Kč
Skladem (>5 ks)

Magická síla ohně spolu se skutečnou řemeslnou kvalitou jsou zárukou nevšedních zážitků. Přenosné ohniště vysoké kvality je splněným snem pro všechny, kteří milují posezení u otevřeného ohně. Umožňuje dopřát si oheň třeba na terase nebo na zahradě, pohodlně a bezpečně. Žádné ničení trávníku kopáním přírodního ohniště, jednoduše si ohniště postavíte tam, kde se vám to bude líbit. Živý oheň dodá dlouhým letním večerům tu správnou atmosféru. Ohniště je díky robustní konstrukci pevné a velmi stabilní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • vyrobeno z odolné, silnostěnné černé oceli o tloušťce cca 2 mm (tloušťka oceli se může v horní části produktu lišit v desetinách milimetru v závislosti na typu použité oceli)
  • bez povrchové úpravy
  • umožňuje rozdělat oheň na zahradě bez velkého poničení trávníku
  • ohniště poslouží pro příjemné posezení u ohně, jako zdroj tepla, stejnějako podmanivý způsob osvětlení
  • praktický vydutý tvar ohniště umožňuje ohni hořet i při silném větru
  • může být umístěno na libovolném místě (nehořlavém povrchu) na zahradě nebo terase
  • ohniště lze kombinovat s trojnožkou s roštem (není součástí), vznikne tak přenosný gril, nebo s trojnožkou s kotlíkem (není součástí)
  • robustní, pevný a odolný výrobek
  • vyrobeno v EU

Ohniště je zhotoveno z černé, surové oceli, proto pokud se po nějaké době vyskytne na povrchu ohniště rez, jedná se o přirozený proces. Takové místo je třeba očistit škrabkou nebo jemným brusným papírem a natřít vrstvou laku odolného proti vysokým teplotám. Vnitřní části ohniště nesmí být natírány barvami. Vnitřek ohniště může být ošetřen tenkou vrstvou oleje na vaření. V době sezóny je vhodné ohniště používat pravidelně, aby se zabránilo vzniku koroze.

Ohniště je třeba skladovat na čistém a suchém místě. Je doporučeno používat speciální poklop na ohniště, aby se zabránilo jeho kontaminaci během skladování.

Volitelné příslušenství (drátěný kryt, víko, rošt, pánev) na fotkách není součástí výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohniště
Průměr: 80 cm
Tvar: Kruhové
Kategorie produktu: Ohniště
Hmotnost: 14 kg
Výška: 30 cm
Materiál: ocel
Celková šířka: 88 cm
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
M Avatar autora | 21.8.2023
Ohniště splnilo, co jsme od něj očekávali podle obrázků a popisu. Průměr samotného ohniště je opravdu 80cm, bez triků započítavajících i nohy, apod. Pro nás je tento rozměr ideální jako náhrada kamenného ohniště. Zdá se dostatečně robustní, plech tak akorát tlustý, a přitom ho unese jedna osoba (tedy dospělý muž). Vejde se do kombíku. Jediná výtka ohledně našeho konkrétního kusu - jedna noha je křivě přivařená. Je to dost znát, když ohniště stojí na rovném povrchu, třeba na dlažbě. Zvažovali jsme reklamaci, ale s takto těžkým a objemným balíkem se nám do toho nechtělo. Proto jedna hvězdička dolů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: