Gril plynový Prestige Pro 500 RSIB Napoleon

Kód: PRO500RSIBPSS-1
83 990 Kč
Skladem showroom Hostivař

Špičkový plynový gril vrcholného designu bude hlavním tématem při každém grilování na vaší zahradě. Teplo a plamen se spojují ve slavném grilovacím tanci a z jejich žhavé vášně vznikají jedinečná profesionální jídla vrcholné chuti. Díky jedinečným funkcím a kreativním způsobům jejich použití neexistuje nic, co byste nemohli ugrilovat do úžasného jídla. Každý gril značky Napoleon je vybaven ikonickým roštem WAVE™ s typickou vlnitou mřížkou z kvalitní nerezové oceli. Otisk brandu tak bude zdobit každé jídlo připravené i na tomto grilu. Díky přesnému teploměru Accu-Probe™ uloženém přímo v poklopu grilu máte teplotu uvnitř neustále pod kontrolou. Díky boční infračervené zóně Sizzle zone™ si dokonale podmaníte svět jedinečných šťavnatých steaků. Díky extra hlubokým bočním přihrádkám budete mít všechny své omáčky a kořenící směsi hned po ruce. Se zahradním plynovým grilem nejvyšší řady Prestige Pro od Napoleon® budete zakrátko grilovat jako profesionál!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonický rošt WAVE™ s jedinečným designem vlny v nerezovém provedení

Nerezový rošt Wave grilu Napoleon Phantom Rogue SE

Poznávacím znamením všech grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl tohoto ikonického tvaru ale nespočívá jen v zajímavé estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Význam vlnité mřížky je mnohem hlubší a praktičtější. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Výrazné zakřivení navíc zabraňuje propadávání menších potravin a gril tak zůstává čistší. Nejdůležitějším faktem ale je, že vlnitý tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že umožňuje snadno zvládat velké změny teplot a tím i tepelnou roztažnost a smršťování kovu. Grilovací rošt grilu Phantom Rogue SE je vyroben z nerezové oceli, proto je velmi odolný trvanlivý a prakticky bezúdržbový. Je dobré myslet na to, že nerezová ocel se rychle zahřívá a stejně rychle i chladne. 

Expert v infračerveném grilování díky SIZZLE ZONE™     Sizzle zóna

Boční infračervený bořák Sizzle Zone u grilu Napoleon

Zcela zásadní specialitou značky Napoleon® je technologie infračerveného grilování. Kouzlo spočívá v tom, že se povrch masa okamžitým působením vysokého žáru dokonale zatáhne, vznikne lahodná kůrka a šťáva zůstane uvnitř. Servírovat ukázkový steak, perfektně propečený na povrchu a šťavnatý uvnitř, to je přesně to, o co u grilování jde. Speciálně vyvinutý, infračervený keramický hořák s tisíci drobnými otvory se rozpálí až na teplotu kolem 980 °C. Maso tak téměř okamžitě zkaramelizuje a zhnědne, což znamená intenzivní propečení a chuť. Díky vysokému žáru navíc ušetříte čas i energii. Gril Prestige Pro 500 je vybaven bočním infračerveným hořákem.

Spolehlivé zapalování JETFIRE™ v jediném okamžiku

Systém zapalování JET FIRE u grilu Napoleon Phantom

Inovativní a bezpečný systém zapalování vystřeluje proud plamene, který zapálí každý plynový hořák zvlášť pro okamžité spuštění. Pokud některý hořák zhasne nebo se nezapálí, konzoly křížového zapalování automaticky zapálí sousední hořáky.

Zabudovaný teploměr ACCU-PROBE™

Teploměr u grilu Napoleon Prestige Pro 500

Přesný teploměr uložený přímo v poklopu grilu umožňuje neustálou kontrolu nad teplotou uvnitř bez častého otevírání, kterým dochází ke zbytečným ztrátám tepla.

Barevně podsvícené ovládání NIGHT LIGHT™

Podsvícené ovládací knoflíky grilu Napoleon Prestige Pro

Ovládací knoflíky jsou vybaveny efektním podsvícením RGB Spectrum Night Light™ s technologií SafetyGlow. RGB spektrum kombinuje čevenou, zelenou a modrou. Můžete vybrat konkrétní barvu spektra i jas, nebo zvolit postupné automatické měnění barev. 

Infračervené rožnění 

Zadní infračervený hořáák grilu Napoleon Prestige Pro

Zadní infračervený trubkový hořák s nerezovým krytem dosahuje teploty kolem 850 °C. Je určen zejména pro grilování na otočném rožni, který je součástí balení. Podle konkrétního pokrmu můžete využít vysoké teploty k rychlému opékání nebo k intenzivnímu pomalému zapékání.

Nerezové kryty hořáků

Nerezové kryty hořáků grilu Napoleon

Velkou předností jsou dvojitě skládané a masivní nerezové kryty hořáků, které plní dvě zásadní funkce. Udržují hořáky v čistotě tak, že je chrání před odkapávajícím tukem, a zároveň jsou odpovědné za rovnoměrný rozvod tepla uvnitř grilu.   

 • nerezové víko se zabudovaným teploměrem
 • 4 nerezové trubicové hořáky
 • 1 boční infračervený keramický hořák Sizzle zone™ o rozměrech 24 x 37 cm a s masivním nerezovým roštem
 • 1 zadní nerezový infračervený hořák pro grilování na otočném rožni
 • zabudované krájecí prkénko
 • boční chladicí box na ledově vychlazené nápoje
 • odkládací skříňka ve spodní části grilu s antikorozní úpravou
 • 4 kolečka s aretací pro snadnou a bezpečnou manipulaci
 • připojovací plynová hadice je součástí balení
 • prostor pro umístění 10kg propan-butanové lahve
 • číslo v názvu grilu, v tomto případě 500, udává velikost grilovací plochy v palcích, snadno tak podle něj vyberete i správné příslušenství
 • vyrobeno v Kanadě

Limitovaná doživotní záruka pro prvního majitele grilu Napoleon Prestige Pro 500  limitovaná doživotní záruka pro prvního majitele Prezident´s Limited Lifetime Warranty™

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové grily
Kolekce: Prestige Pro
Barva: Nerezová
Typ: Zahradní
Kategorie produktu: Grily
Palivo: Propan butan
Počet hořáků: 4+2
Rozměr roštu: 71 x 45 cm
Sizzle zone: Ano
Teploměr: Ano
Výkon: 25,7 kW
Hmotnost: 100,2 kg
Rozměry (š x v x h): 169 x 131 x 67 cm
Materiál hořáku: Nerez
Typ zapalování: Systém JET FIRE™
Rošt: WAVE™ nerezový
Odkládací plocha: Ano
Boční hořák: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: