Gril vestavný Legend 485 Napoleon

Kód: BILD485RBPSS
30 990 Kč
Skladem (1 ks)

Plynový gril řady Legend vyniká vysokou kvalitou a výkonem, zároveň je jeho předností i prostorová nenáročnost. Vestavný plynový gril určený pro vestavbu do venkovních prostor. Je možné ho vestavět na libovolném místě, v zahradních domcích nebo altánech a to hlavně díky jednoduché montáži. Každý gril značky Napoleon je vybaven ikonickým litinovým roštem s typickou vlnitou mřížkou. Otisk brandu tak bude zdobit každé jídlo připravené i na tomto grilu. Gril disponuje zadním infračerveným hořákem, který je určený především pro grilování na otočném rožni. Díky přesnému teploměru Accu-Probe™ uloženém přímo v poklopu grilu máte teplotu uvnitř neustále pod kontrolou. Vše je dokonale navrženo tak, abyste si grilování skutečně užili od začátku až do konce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonický rošt WAVE™ s jedinečným designem vlny

Poznávacím znamením všech grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl tohoto ikonického tvaru ale nespočívá jen v zajímavé estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Význam vlnité mřížky je mnohem hlubší a praktičtější. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Výrazné zakřivení navíc zabraňuje propadávání menších potravin a gril tak zůstává čistší. Nejdůležitějším faktem ale je, že vlnitý tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že umožňuje snadno zvládat velké změny teplot a tím i tepelnou roztažnost a smršťování kovu.

Litina s porcelánovou povrchovou úpravou

Litinový rošt grilu Napoleon

Litinové rošty s porcelánovou povrchovou úpravou, která odolává korozi, zajišťují rovnoměrný přenos tepla a skvělé propečení připravovaných jídel. Rošt se tak chová obdobně jako litinová pánev. Předehřátí sice chvíli trvá, ale vyplatí se počkat. Vzniká tak naprosto nepřekonatelné osmahnutí jedinečné chuti. Teplo se v litině udržuje a snadno se přenáší. Díky tomu zůstává rošt déle horký.

Zabudovaný teploměr ACCU-PROBE™

Zabudovaný teploměr vestavného grilu Legend Napoleon

Přesný teploměr uložený přímo v poklopu grilu umožňuje neustálou kontrolu nad teplotou uvnitř bez častého otevírání, kterým dochází ke zbytečným ztrátám tepla.

Spolehlivé zapalování JETFIRE™ v jediném okamžiku

Systém zapalování JETFIRE u grilu Napoleon

Inovativní a bezpečný systém zapalování vystřeluje proud plamene, který zapálí každý plynový hořák zvlášť pro okamžité spuštění. Pokud některý hořák zhasne nebo se nezapálí, konzoly křížového zapalování automaticky zapálí sousední hořáky.

Expert v infračerveném grilování  

Zadní infračervený hořák vestavného grilu Legend

Zcela zásadní specialitou značky Napoleon® je technologie infračerveného grilování. Kouzlo spočívá v tom, že se povrch masa okamžitým působením vysokého žáru dokonale zatáhne, vznikne lahodná kůrka a šťáva zůstane uvnitř. Speciálně vyvinutý, infračervený keramický hořák s tisíci drobnými otvory se rozpálí až na teplotu téměř 1000 °C. Maso tak téměř okamžitě zkaramelizuje a zhnědne, což znamená intenzivní propečení a chuť. Díky vysokému žáru navíc ušetříte čas i energii. Vestavný gril Legend je vybaven zadním infračerveným hořákem, který je určen zejména pro grilování na otočném rožni

 

  • nerezové víko se zabudovaným teploměrem 
  • celková grilovací plocha: 3128 cm2
  • 3 nerezové trubkové hořáky
  • 1 zadní infračervený keramický hořák
  • podstavec není součástí
  • otočný rožeň není součástí
  • doporučená délka připojovací plynové hadice: 0,9 m
  • připojovací plynová hadice s redukcí NENÍ součástí balení
  • připojení na propan-butan jako u běžných grilů (plynová lahev) nebo pevné plynové připojení (domácí rozvod propan-butanu)
  • číslo v názvu grilu, v tomto případě 485, udává velikost grilovací plochy v palcích, snadno tak podle něj vyberete i správné příslušenství

 

 Napoleon 10letá záruka10letá záruka Napoleon 10 Years Limited Warranty™

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové grily
Kolekce: Legend
Barva: Nerezová
Typ: Vestavný
Kategorie produktu: Grily
Palivo: Propan butan
Počet hořáků: 3+1
Rozměr roštu: 68 x 46 cm
Sizzle zone: Ne
Teploměr: Ano
Výkon: 18,4 kW
Rozměry (š x v x h): 75,5 x 54,5 x 19 cm
Hmotnost: 43 kg
Materiál hořáku: Nerez
Typ zapalování: Systém JET FIRE™
Rošt: WAVE™ porcelánem smaltovaná litina
Odkládací plocha: Ne
Boční hořák: Ne
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: