Sada 12 ks kávových lžiček Sky PINTINOX

Kód: 29400007
809 Kč
Na objednávku

Příbory z kolekce Sky nadchnou dokonalým tvarem. Úzké rukojeti příborů a jemné obrysové linie navozují pocit lehkosti a přinášejí stylovou eleganci na klasicky prostřené i moderní stoly. Díky vysoké tloušťce použitého materiálu z nerezové oceli se všechny příbory pohodlně drží. Snadno se také čistí a svým elegantním vzhledem budou dlouho obohacovat váš stůl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • sada 12 kusů kávových lžiček
  • vyrobeno z kvalitní nerezové oceli 18/10
  • lze mýt v myčce na nádobí
  • dodáváno v dárkovém balení

Použití a údržba

Příbory lze mýt v myčce nádobí. Vše umyjte ihned po použití. Nože v myčce oddělte od ostatních příborů. Myjte vhodnými mycími prostředky, vyhněte se chlóru a bělicím prostředkům. Po umytí důkladně osušte. Pečlivě odstraňte zbytky soli, citronu, octa, omáček na bázi rajčat a nepoužívejte abrazivní utěrky nebo kovové drátěnky.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍBORY
Materiál: Nerezová ocel 18/10
Tloušťka materiálu: 4 mm
Povrch: Leštěný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 90 let je italská společnost Pintinox lídrem ve výrobě nerezových příborů a nádobí pro profesionální i domácí kuchyně po celém světě. Název společnosti je spojením jména jejího zakladatele Giacomo Pinti a slova "inox", což v italštině znamená nerez. Společnost sídlí v Sarezzu (Brescia) ve Valtrompii, což je oblast spjatá se zpracováním kovů již od dob starého Říma. Zde se navrhují a vyrábí produkty z nerezové oceli, trojkovu a polymerů pro stolování a kuchyň s využitím odborných znalostí a know-how, které se předávalo z generace na generaci. Neustálý vývoj je postaven na vytrvalém hledání stále účinnějších materiálů, pečlivém testování nových technologií a - především - studiu tvarů, které musí splňovat jak estetické, tak funkční potřeby, protože vše zmíněné hraje zásadní roli pro výsledný produkt.