Květináč Corten Steel Bormeo kulatý 40 x 40 cm COYOTTO

Kód: CY1013
Novinka Varianty
Značka: COYOTTO
4 129 Kč
Skladem (>5 ks)

Kolekce květináčů Bormeo sází na minimalismus klasického geometrického tvaru, který dává vyniknout samotnému unikátnímu materiálu, ze kterého jsou květináče vyrobeny. Skvěle se hodí do moderních, rustikálních, ale i retro exteriérů a mnoha dalších. Velmi stylový květináč v intenzivních rezavých odstínech zateplí prostor a podtrhne svěží zelenou barvu rostlin. Velký výběr tvarů a velikostí umožňuje vytvořit design v jednom stylu a barvě, ať už se jedná o balkon, terasu nebo zahradu. Květináče Bormeo v kulatém provedení jsou vyrobeny výhradně z cortenové oceli, která se pyšní luxusním, nepřehlédnutelným vzhledem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • rozměry: ⌀ 40 cm x výška 40 cm
  • ručně vyrobeno z vysoce kvalitní cortenové oceli a nerezové oceli
  • cortenová ocel je unikátní typ oceli s charakteristickou rezavou patinou, která není jen atraktivním designem, ale chrání materiál před destruktivní korozí
  • tato speciální ocel se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností
  • dodáván v surovém stavu
  • plnou rezavou patinu získá květináč postupně, vystavením venkovním podmínkám - déšť, UV záření...
  • první známky patiny je možné sledovat během několika dní

Cortenová ocel

Jedná se o unikátní typ oceli, která odolává povětrnostním vlivům tím, že na povrchu vytváří tenkou vrstvu koroze, která chrání před korozí zbytek materiálu. Impulzem pro vytvoření takového typu oceli byla potřeba vyhnout se ochranným nátěrům. Ocel s typickou rezavou patinou se ale rychle stala žádanou i pro svůj jedinečný vzhled. Při výrobě se pracuje se surovou ocelí, proto i v okamžiku dodání je produkt v počátečním, surovém stavu. Až postupem času získá cortenová ocel své jedinečné kouzlo. Až vlivem intenzivního UV záření a působení deště se rozběhnou chemické procesy, které vedou k vytvoření dekorativní a ochranné patiny. Postupnou tvorbu rezavé vrstvy ukazuje obrázek.

Upozornění: Je potřeba myslet na to, že může dojít ke znečištění rzí v místě, kde je květináč postaven, zejména pokud je umístěn na terase nebo na balkóně.

Doplňkové parametry

Kategorie: KVĚTINÁČE A ZAVLAŽOVÁNÍ
Průměr: 40 cm
Výška: 40 cm
Materiál: Cortenová ocel, nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: