Gril vestavný Built-in LEX 605 Napoleon

Kód: BILEX605RBIPSS
55 590 Kč
Skladem (1 ks)

Vestavný plynový gril Lex bude ozdobou i srdcem každé venkovní kuchyně. Gril je možné vestavět na libovolném místě, v zahradních domcích nebo v altánech. Velkou předností je jednoduchá montáž. Každý gril značky Napoleon je vybaven ikonickým roštem s typickou vlnitou mřížkou z odolné nerezové oceli. Otisk brandu tak bude zdobit každé jídlo připravené i na tomto grilu. Infračervené hořáky a Sizzle Zone™ z vás udělají mistry dokonalých steaků, na povrchu propečených, uvnitř šťavnatých. Díky přesnému teploměru Accu-Probe™ uloženém přímo v poklopu grilu máte teplotu uvnitř neustále pod kontrolou. Při večerním grilování oceníte modré podsvícení I-Glow™ ovládacích knoflíků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonický rošt WAVE™ s jedinečným designem vlny v nerezovém provedení

Nerezový vlnitý rošt WAVE u grilu Napoleon

Poznávacím znamením všech grilů Napoleon jsou rošty s mřížkou ve tvaru vlny. Smysl tohoto ikonického tvaru ale nespočívá jen v zajímavé estetické stopě na každém grilovaném pokrmu. Význam vlnité mřížky je mnohem hlubší a praktičtější. Vlnitý tvar podporuje rovnoměrný ohřev a poskytuje i větší plochu. Výrazné zakřivení navíc zabraňuje propadávání menších potravin a gril tak zůstává čistší. Nejdůležitějším faktem ale je, že vlnitý tvar zvyšuje životnost grilovacích roštů tím, že umožňuje snadno zvládat velké změny teplot a tím i tepelnou roztažnost a smršťování kovu. Grilovací rošt grilu Lex je vyroben z nerezové oceli, proto je velmi odolný trvanlivý a prakticky bezúdržbový. Je dobré myslet na to, že nerezová ocel se rychle zahřívá a stejně rychle i chladne. 

Zabudovaný teploměr ACCU-PROBE™

Zabudovaný teploměr

Přesný teploměr uložený přímo ve dvouvrstvém poklopu grilu umožňuje neustálou kontrolu nad teplotou uvnitř bez častého otevírání, kterým dochází ke zbytečným ztrátám tepla.

Spolehlivé zapalování JETFIRE™ v jediném okamžiku

Systém zapalování JETFIRE u grilu Napoleon

Inovativní a bezpečný systém zapalování vystřeluje proud plamene, který zapálí každý plynový hořák zvlášť pro okamžité spuštění. Pokud některý hořák zhasne nebo se nezapálí, konzoly křížového zapalování automaticky zapálí sousední hořáky.

Expert v infračerveném grilování díky SIZZLE ZONE™     Sizzle zóna

Zadní infračervený hořák grilu Napoleon

Zcela zásadní specialitou značky Napoleon® je technologie infračerveného grilování. Kouzlo spočívá v tom, že se povrch masa okamžitým působením vysokého žáru dokonale zatáhne, vznikne lahodná kůrka a šťáva zůstane uvnitř. Speciálně vyvinutý, infračervený keramický hořák s tisíci drobnými otvory se rozpálí až na teplotu kolem 1000 °C. Maso tak téměř okamžitě zkaramelizuje a zhnědne, což znamená intenzivní propečení a chuť. Díky vysokému žáru navíc ušetříte čas i energii. Vestavný gril Lex je vybaven zadním infračerveným hořákem, který je určen zejména pro grilování na otočném rožni, a spodním infračerveným keramickým hořákem Sizzle Zone™.

Podsvícené ovládání I-GLOW™

Podsvícené ovládací knoflíky I-GLOW u grilu Napoleon

Ani tma vaše grilování neukončí díky výraznému modrému podsvícení ovládacích knoflíků, které se automaticky zapne stisknutím vypínače. Podle nastavení výkonu se mění i intenzita osvětlení. Světlo je napájeno energií bateriového modulu. 

 • 3 nerezové trubicové hořáky
 • 1 zadní infračervený hořák
 • 1 spodní infračervený keramický hořák Sizzle Zone™
 • celková grilovací plocha: 5480 cm2
 • přídavný ohřívací rošt 85 x 18 cm
 • podstavec není součástí
 • otočný rožeň není součástí balení
 • doporučená délka připojovací plynové hadice: 0,9 m
 • připojovací plynová hadice s redukcí NENÍ součástí balení
 • připojení na propan-butan jako u běžných grilů (plynová lahev) nebo pevné plynové připojení (domácí rozvod propan-butanu)
 • číslo v názvu grilu, v tomto případě 605, udává velikost grilovací plochy v palcích, snadno tak podle něj vyberete i správné příslušenství

 

15letá záruka Napoleon 15letá záruka Napoleon 15 Years Limited Warranty™

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové grily
Kolekce: LEX
Barva: Nerezová
Typ: Vestavný
Kategorie produktu: Grily
Palivo: Propan butan
Počet hořáků: 4+1
Rozměr roštu: 85 x 46 cm
Sizzle zone: Ano
Teploměr: Ano
Výkon: 24,5 kW
Rozměry (š x v x h): 97 x 57 x 70 cm
Hmotnost: 58 kg
Materiál hořáku: Nerez
Typ zapalování: Systém JET FIRE™
Rošt: WAVE™ nerezový
Boční hořák: Ne
Záruka: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: