Ohniště BREMA 80 cm COOKKING

Kód: 111292
7 159 Kč –30 %
Ohniště BREMA 80 cm  COOKKING
7 159 Kč –30 % 5 011 Kč
Skladem (1 ks)

Magická síla ohně spolu se skutečnou řemeslnou kvalitou jsou zárukou nevšedních zážitků. Přenosné ohniště vysoké kvality je splněným snem pro všechny, kteří milují posezení u otevřeného ohně. Umožňuje dopřát si oheň třeba na terase nebo na zahradě, pohodlně a bezpečně. Žádné ničení trávníku kopáním přírodního ohniště, jednoduše si ohniště postavíte tam, kde se vám to bude líbit. Živý oheň dodá dlouhým letním večerům tu správnou atmosféru. Ohniště je díky robustní konstrukci pevné a velmi stabilní. Tvar ohniště zajišťuje bezpečnost i za silného větru. Ohniště můžete použít mnoha způsoby. Může být prostorem pro zapálení ohně, zdrojem tepla, stylovým osvětlením a spolu s dalším příslušenství i přenosným grilem. Designové otvory ve stěnách ohniště vytváří podmanivou hrou světla a stínů jedinečnou atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • vyrobeno z odolné, silnostěnné černé oceli o tloušťce cca 2 mm (tloušťka oceli se může v horní části produktu lišit v desetinách milimetru v závislosti na typu použité oceli)
  • bez povrchové úpravy
  • může být umístěno na libovolném místě (nehořlavém povrchu) na zahradě nebo terase
  • umožňuje rozdělat oheň na zahradě bez velkého poničení trávníku
  • ohniště poslouží pro příjemné posezení u ohně, jako zdroj tepla, stejně jako podmanivý způsob osvětlení
  • ohniště lze kombinovat s trojnožkou s roštem (není součástí), vznikne tak přenosný gril, nebo s trojnožkou s kotlíkem (není součástí)
  • robustní, pevný a odolný výrobek
  • vyrobeno v EU

Ohniště je zhotoveno z černé, surové oceli, proto pokud se po nějaké době vyskytne na povrchu ohniště rez, jedná se o přirozený proces. Takové místo je třeba očistit škrabkou nebo jemným brusným papírem a natřít vrstvou laku odolného proti vysokým teplotám. Vnitřní části ohniště nesmí být natírány barvami. Vnitřek ohniště může být ošetřen tenkou vrstvou oleje na vaření. V době sezóny je vhodné ohniště používat pravidelně, aby se zabránilo vzniku koroze.

Ohniště je třeba skladovat na čistém a suchém místě. Je doporučeno používat speciální poklop na ohniště, aby se zabránilo jeho kontaminaci během skladování.

Volitelné příslušenství (drátěný kryt, víko, rošt, pánev) na fotkách není součástí výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohniště
Průměr: 80 cm
Kategorie produktu: Ohniště
Hmotnost: 14 kg
Výška: 33 cm
Materiál: ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: